Son Dakika Bilgisi Verildi, Fibabanka Faizsiz 40 Bin TL Kredi Başvurusu Başladı! Carrefoursa Market Kredisi Nedir?

Carrefoursa Market Kredisi az önce duyuruldu, başvurular başladı. Fibabanka ihtiyaç kredisi desteği ile Carrefour üzerinden elektronik ürün ve cep telefonu harcaması yapanlara faizsiz kredi veriliyor!

Finans 04.10.2021 - 08:54 04.10.2021 - 08:54 Gülcan Özer

Türkiye'nin en büyük market zincirleri arasında yer alan Carrefoursa ile Fibabanka arasında imzalanan anlaşma kapsamında Market Kredisi kampanyası hayata geçirildi. Başlatılan kampanya kapsamında sıfır faizli olmak üzere maksimum 18 ay vadeli faizsiz ihtiyaç kredisi başvuruları başladı. 

Fibabanka müşterilerine özel olarak başlatılan kampanya kapsamında Carrefour üzerinden elektronik ürün ve cep telefonu harcaması yapacak olan kişilere sıfır faizli ve masrafsız kredi verilecek. En düşük kredi başvuru alt limit sınırı 400 lira olarak belirlenirken 40 bin liraya kadar olan kredi başvuruları yine faizsiz kredi kampanyası kapsamında kabul edilecek. 

CARREFOURSA ELEKTRONİK KREDİSİ AVANTAJLARI NELERDİR?

Son dönemde bankaların kredi faiz oranları cep yakmaya başlarken Carrefour ve Fibabanka işbirliği ile başlatılan sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyası büyük yankı uyandırdı. Söz konusu kampanya sadece Carrefoursa Mağazaları ve internet sitesi üzerinden yapılan elektrik ve elektronik ürün alışverişleri için geçerli olacak. Yapılan alışverişlerin fatura tutarının 400 TL ile 4 bin TL arasında olması durumunda isteyen kişiler ödeme esnasında faizsiz ve masrafsız Fibabanka Alışveriş Kredisi çekebilecekler. 

market-kredisi

FİBABANKA FAİZSİZ, MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Fibabanka tek SMS ile faizsiz ve masrafsız ihtiyaç kredisi çekmenize olanak sağlıyor. Kredi paketinden yararlanmak isteyen kişiler cep telefonlarının SMS bölümünden büyük harflerle CSA yazıp arada bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaralarına da ekleyerek oluşturdukları mesajı 3422 numarasına göndererek kredi başvurusu yapabilecekler. 

Kredi başvurusu mesajınıza istinaden banka tarafından cep telefonunuza onay ya da red yanıtı gelecek. SMS onayı alan kişiler kendilerine en yakın Carrefour mağazasını ziyaret ederek diledikleri ürünü satın alabilecekler. Kredi alışveriş tutarına göre adınıza tanımlanan kredi limitini tek seferde kullanabilecekseniz. 

carrefoursa-market-kredisi

SIFIR FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI NELER?

Söz konusu kredi kampanyası ilk duyurulduğunda sadece kuyumculuk, alkollü içecek tarzı ürünler kampanya kapsamında tutulmuştu. Ancak banka tarafından yapılan sonraki güncellemede kredi kapsamı sadece elektronik ürün ve cep telefonu alımları ile sınırlı tutuldu. Teknolojik ürün alışverişi yapan kişiler düzenlenen kampanya kapsamında 4 bin liraya kadar olan harcamalarında sıfır faizli kredi kullanma imkanı elde etmiş olacaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@