Son Dakika Bilgisi Verildi: Kredi Kartı Olanlara Denizbank Faizsiz 500 TL Taksitli Nakit Avans Veriyor!

Kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken Denizbank kredi kartı olan müşterilerine 500 TL taksitli nakit avans müjdesi verdi. 12 ay vadeli faizsiz kredi ve nakit avans müjdesi!

Finans 08.09.2021 - 16:49 08.09.2021 - 16:51 Gülcan Özer

Nakit para ihtiyacı her geçen gün artmaya devam ederken bankaların yükselen kredi faiz oranları da vatandaşın zorlanmasına neden oluyor. Yükselen faiz oranları vatandaşın belini bükerken Denizbank faizsiz kredi ve nakit avans müjdesi verdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakleri arasında yer alan BELBİM ile Denizbank arasında imzalanan ortak protokol ile İstanbul kartını kişiselleştiren kişilerin faizsiz kredi ve nakit avans kullanabilecekleri ilan edildi. 

Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin İstanbul Kart kullanıcısı olması, İstanbul kartlarını kişiselleştirmeleri ve Denizbank tarafından yapılan kredi başvuru istihbarat sonucunda olumlu sonuçlanması (kara listede olmamak, kredi notu çok düşük olmamak ya da kredi sicili bozuk olmamak gibi şartları taşımak) kaydıyla faizsiz nakit avans kullanmalarına izin verilecek. 

DENİZBANK FAİZSİZ NAKİT AVANS KAMPANYASI İLE 500 LİRA NASIL ALINIR?

Düzenlenen kampanya hakkında açıklamada bulunan DenizBank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran "18 milyon aktif İstanbulkart kullanıcısı bulunan BELBİM ile oluşturduğumuz, faizsiz ve 12 ay vadeli kredi fırsatı kampanyamız da bu anlayışımızın bir ürünü.

denizbank-bilbem-faizsiz-kredi

Nakit ihtiyacı duyan İstanbullu vatandaşlarımıza kolaylık sunmaktan, insanlarımızın yaşantısına, aile ekonomisine katkı sağlamaktan ve dolayısıyla ülkemiz için bu adımı atmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sunduğumuz hizmet yelpazesini zenginleştirmek üzere var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" diyerek amaçlarının nakit ihtiyacı duyan İstanbulluların hayatını kolaylaştırmak olduğunu söyledi.

DENİZBANK FAİZSİZ KREDİ VE NAKİT AVANS BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

BELBİM AŞ Genel Müdürü Yücel Karadeniz ise yapmış olduğu açıklamasında hem okulların açılması hem de pandeminin etkisi ile oluşan yoğun nakit ihtiyaç talebinin farkında olduklarını belirterek Destek Avans projesi ile faizsiz borç para imkanı sunduklarını söyledi. Düzenlenen kampanya ile kredi kartına tanımlanacak olan taksitli nakit avans hizmetinin yanı sıra İstanbullular 600 lira ya da 1200 TL faizsiz avans kredi de kullanabilecekler. Bu tutar İstanbul karta aktarılırken ödemeler aylık 100 liradan başlayan taksitlerle yapılabilecek. 

denizbank-faizsiz-nakit-avans

İstanbul kartını kişiselleştiren kişiler İstanbul Kart internet sitesi üzerinden işlemlerini tamamladıktan sonra Denizbank internet sitesi üzerinden kimlik numarası, cep telefonu ve İstanbul kart bilgileri ile sisteme giriş yaparak başvurularını tamamlayabiliyorlar. 0850 222 0 800 numaralı telefondan ya da BELBİM noktalarından faizsiz kredi ve nakit avans için detaylı bilgi veriliyor. Kampanya için başvurular 30 Kasım tarihinde sona erecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@