Son Dakika! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Genelgesi İle Belediyeler 7/24 Açık Olacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı belediyelerin 7/24 kesintisiz hizmet vermesi için gereken genelgeyi yayımladıklarını duyurdu.

GÜNDEM 07.03.2019 - 14:18 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı belediyelerin 7/24 kesintisiz hizmet vermesi için gereken genelgeyi yayımladıklarını duyurdu. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı  belediyelerin 7/24 kesintisiz hizmet vermesi için gereken genelgeyi yayımladıklarını duyurdu. Belediyeler 7/24 Kesintisiz Çalışacak! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın resmi twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruda "Belediyelerin 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermesine ilişkin genelge, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum imzasıyla 81 ile gönderildi" ifadelerine yer verildi. 

Bakan Murat Kurum 3 Mart Tarihinde Duyurmuştu! Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum daha önce söz konusu uygulamayı 3 Mart 2019 tarihinde yapmış olduğu açıklama ile duyurmuştu. Bakan Murat Kurum o tarihte yapmış olduğu açıklamasında "Bakanlık olarak Cumhurbaşkanımızın talimatı çerçevesinde artık belediyelerde 7 gün 24 saat usulüne geçeceğiz. Belediyelerimiz personel bulunduracak ve gece gündüz bu personel vatandaşımıza hizmet edecek." diyerek uygulama hakkında bilgi vermişti. Belediyeler Kesintisiz Hizmet Verecek, 7 24 Personel Bulunduracak!Çok tartışılacak 7/24 kesintisiz hizmet konusunda da bilgilendirmede bulunan Bakan Kurum "Bakanlık olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı çerçevesinde artık belediyelerde 7 gün 24 saat usulüne geçeceğiz. Vatandaşımıza 7 gün 24 saat hizmet edecek belediyelerimiz, belediyelerde personel bulunduracak ve gece gündüz bu personel vatandaşımıza hizmet edecek" ifadelerini kullanmıştı. Haber Kaynağı: Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@