Son Dakika Deprem Haberi! Muğla Gökova Körfezi 4.6 Şiddetinde Depremle Sallandı!

Türkiye depremlerle sallanmaya devam ediyor. AFAD tarafından yapılan açıklama ile Türkiye güne şiddetli bir depremle uyandı!

GÜNDEM 28.05.2019 - 08:40 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Türkiye depremlerle sallanmaya devam ediyor. AFAD tarafından yapılan açıklama ile Türkiye güne şiddetli bir depremle uyandı!

Peru'da yaşanan 8.0 şiddetindeki depremin ardından Türkiye'de de deprem rüzgarı tüm hızı ile esmeye devam ediyor. Muğla'da Deprem Oldu AFAD (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı) tarafından yapılan açıklama ile, Gökova Körfezi'nde bu sabah saat 08.27'de 4.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği duyuruldu. Yaşanan deprem son derece şiddetli olması nedeni ile vatandaşlar arasında kısa süreli büyük bir panik yaşanmasına neden oldu. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından yapılan ilk açıklamada yıkılan ya da hasar gören bina olmadığı bilgisine yer verilirken yaralanan kişi ya da kişiler olmadığı bilgisi de kamu oyu ile paylaşıldı. Şiddetli Deprem Pek Çok Yerde HissedildiDepremin son derece şiddetli olması nedeni ile pek çok yerde hissedildiği açıklandı. AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre saat 08:27 de meydana gelen deprem 4.6 büyüklüğünde ölçüldü. Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@