Son Dakika Deprem Haberleri Peş Peşe Geldi! Van'dan Sonra Manisa'da Şiddetli Depremle Sarsıldı, Deprem İzmir, Aydın ve Denizli'de De Hissedildi

Beşik gibi sallanmaya devam eden Türkiye bu sabah saatlerinde yaşanan İran depremi sonrası Van'da yıkılan evlerin şokunu atlatamazken bir deprem haberi de Manisa'dan geldi.

GÜNDEM 23.02.2020 - 15:59 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Beşik gibi sallanmaya devam eden Türkiye bu sabah saatlerinde yaşanan İran depremi sonrası Van'da yıkılan evlerin şokunu atlatamazken bir deprem haberi de Manisa'dan geldi. Son dönemde beşik gibi sallanan Manisa'da yeni deprem oldu. İzmir'de deprem korkusu yaşadı ve sarsıntı mega şehirde de şiddetli hissedildi.

Türkiye bu sabah erken saatlerde İran'da yaşanan 5.9 şiddetindeki deprem sonrası sınır köylerde yaşanan yıkım ile büyük şok yaşamıştı. Van'ın Başkele ilçesine bağlı olan sınır köylerde yıkılan kerpiç evlerde ne yazık ki 9 vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Elazığ depremi sonrasında yaşanan can kayıpları büyük üzüntü yaratırken deprem fay hattı üzerinde bulunan illerde yaşayan kişilerin de hissetikleri baskıyı arttırdı. MANİSA SON DAKİKA DEPREM HABERİ: 4.5 ŞİDDETİNDEKİ DEPREM İZMİR'DE DE HİSSEDİLDİSon dönemde Ege bölgesini etkisi altına alan deprem fırtınası ne yazık ki hız kesmeden sürüyor. Manisa’nın Akhisar ilçesinde saat 15.40’da 4,5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem İzmir'de de hissedildi. Manisa'nın Akhisar ilçesinde 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) yapılan açıklamaya göre, saat 15.40'taki deprem, yerin 7 kilometre derinliğinde gerçekleşti.


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@