Son Dakika! Diyarbakır Lice Depremle Sarsıldı!

Türkiye son dakika deprem haberleri ile sarsılmaya devam ediyor. İzmir ve Denizli depremleri sonrası şimdi de Diyarbakır depremle sarsıldı!

Gündem 12.08.2019 - 16:48 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Türkiye son dakika deprem haberleri ile sarsılmaya devam ediyor. İzmir ve Denizli depremleri sonrası şimdi de Diyarbakır depremle sarsıldı!

Denizli'de meydana gelen 6 şiddetindeki deprem ile sarsılan Türkiye az öncede Diyarbakır'dan gelen deprem haberi ile sarsıldı. Diyarbakır'da Deprem Oldu!Diyarbakır 4.2 şiddetinde depremle sarsıldı. Depremin merkez üssü Diyarbakır'ın Lice ilçesi olarak açıklanırken depremin şiddeti ise 4.2 olarak duyuruldu. Depreme bayram ziyaretinde yakalanan aileler büyük panik yaşarken depremin bölge halkı tarafından oldukça şiddetli hissedildiği bilgisi geldi. Son dönemde üst üste yaşanan depremlerle zaten tedirginlik yaşayan halk yeni gelen deprem haberleri ile daha da fazla endişeye kapılırken uzmanlar ise depremlerin farklı fay hatlarnıda yaşandığını, birbirlerini tetikleyecek depremler olmadığını dile getiriyor. Büyük İstanbul Depremi Habercisi Mi?Tüm Türkiye beklenen Büyük İstanbul depremi tedirginliğini yaşarken deprem araştırmacıları İstanbul depreminin yakın olduğunu, depreme hazırlıklı olmamız gerektiğini ancak bu depremlerin Büyük İstanbul Depremi için tetikleyici olacak fay hattı ile ilgili olmadığını belirtiyor.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@