Son Dakika! Emlak Katılım Bankası İlk Şubesi Açıldı, Konut Finansmanı Paketi Açıklandı

Emlak Katılım Bankası 18 yıl gibi uzun bir aradan sonra ilk şubesini açtı! Emlak Katılım Bankası Ataşehir Merkez Şubesi hizmet vermeye başladı! Banka ilk şubesini açarken aynı zamanda konut finansmanı sayfasını da açtı.

EMLAK HABERLERİ 21.03.2019 - 13:47 15.07.2021 - 00:16 Emlak 365

Emlak Katılım Bankası 18 yıl gibi uzun bir aradan sonra ilk şubesini açtı! Emlak Katılım Bankası Ataşehir Merkez Şubesi hizmet vermeye başladı!

Banka ilk şubesini açarken aynı zamanda konut finansmanı sayfasını da açtı. Emlak Katılım Bankası Konut Finansmanı Sayfası AçıldıPek çok kişi "Emlak Bankası konut kredisi verecek mi?" sorusunun yanıtını merak ediyordu. Bugün itibari ile banka ilk şubesini açarak müşterilerine fiziki olarak hizmet vermeye başlarken aynı zamanda konut finansmanı ekranı da açıldı. Emlak Katılım Bankası Konut Kredisi Faizi Kaç?Ne yazık ki banka henüz bu konuda bir açıklama yapmazken konut finansmanı faiz oranları ekranında faiz oranlarına dair bir veriye yer verilmedi. Bu bilgiler açıklandığı anda sitemiz üzerinden duyurulacak olup sitemizi takip ederek ve mobil uygulamalarımız üzerinden ilk haberdar olanlar arasına katılabilirsiniz. Emlak Katılım Bankası Ataşehir Merkez Şubesi Açıldı! Bankanın 18 yıldır atıl durumda kaldığı dönemin ardından açılan ilk şubesi Ataşehir Merkez Şubesi oldu. Emlak Bankası 26 Şubat tarihinde BDDK tarafından gerekli izinleri almış ve son aşamada yurt dışındaki izinlerin tamamlanması süreci başlatılmıştı. Bugün itibari ile banka ilk şubesini de açmış oldu. İnşaat Sektörünün Kurtuluş Umudu Oldu! Emlak Katılım Bankası hem inşaat sektörünün hem de uzun vadeli, düşük faizli konut kredisi kullanmak isteyen kişilerin umudu oldu. Katılım Bankası olarak hizmet vermeye başlayacak olan banka konut kredisi yerine konut finansmanı verecek ve konut kredisi faiz oranı yerine konut finansmanı kar payı oranı uygulayacak. Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@