SON DAKİKA: Emlak Katılım Bankası Konut Finansmanı Oranı Düştü! 0.49 - 0.69 - 0.95 İhtiyaç, Taşıt ve Ev Kredisi Faiz Oranları 2020 Fırsatı!

Ev almak isteyen kişiler için bankaların konut kredisi faiz indirimleri tüm hızı ile devam ederken Emlak Katılım Bankası da indirim yapan bankalar arasına katıldı.

KONUT KREDİSİ 11.02.2020 - 19:50 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

Ev almak isteyen kişiler için bankaların konut kredisi faiz indirimleri tüm hızı ile devam ederken Emlak Katılım Bankası da indirim yapan bankalar arasına katıldı. Emlak Bankası konut finansmanı kar payı oranı düştü. 0.49, 0.69, 0.75, 0.79, 0.89 ve 0.95 kredi oranı ile ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi kampanyaları haberimizde...

Emlak Katılım Bankası konut finansmanı kar payı oranı düştü. EMLAK KATILIM BANKASI KONUT FİNANSMANI KAR PAYI ORANI DÜŞTÜ! Emlak Katılım Bankası tarafından yapılan güncelleme ile konut finansmanı kar payı oranı yüzde 0.95 seviyesinden yüzde 0.94 seviyesine çekildi. 

Bankanın internet sitesinde yapılan güncellemede en düşük kar payı oranı yüzde 0.94 olarak revize edilirken 120 ay vadeli konut finansmanı için ise güncel oran yüzde 0.98 olarak revize edildi. EMLAK KATILIM BANKASI ARAÇ FİNANSMANI KAR PAYI ORANI YÜZDE 0.49 - 0.69 OLDU!Yerli otomobil markalarının anlaşmalı araç modelleri için taşıt finansmanı kar payı oranı ise yüzde 0.49 olarak teyit edildi. 

SIFIR EVLER İÇİN 0.79 KONUT KREDİSİ KAMPANYASI SÜRÜYOR!Sıfır konut almak isteyen kişilere Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Vakıf Katılım Bankası ve Ziraat Katılım Bankası tarafından 0.79 oranı ile konut kredisi desteği veriliyor. Söz konusu oran tapuda ilk kez işlem gören sıfır konutlar için uygulanırken anlaşmalı konut projesi fark etmeksizin tüm sıfır konutlar için uygulanıyor. ANLAŞMALI KONUT PROJELERİ İÇİN YÜZDE 0.75 / 0.78 VE 0.79 FAİZ ORANI İLE KONUT KREDİSİ SEÇENEĞİ SUNULUYOREv sahibi olmak isteyen kişiler için bankalar anlaşmalı konut projeleri için daha düşük faiz oranı ile konut kredisi imkanı sunuluyor. Bankalar projenin inşaat aşamasında finansman desteği sağladıkları konut projeleri için müşterilerine daha düşük faiz oranı ile kredi veriyor. Albaraka Türk ve Türkiye Finans Katılım Bankası 0.75 kar payı oranı ile finansman desteği sağlarken İş Bankası anlaşmalı konut projeleri için ise yüzde 0.78 faiz oranı ile konut kredisi veriyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank konut kredisi faiz oranı ise yüzde 0.79 faiz oranı ile konut kredisi veriyor. İkinci el konutlar için ise en düşük kredi faiz oranı Vakıf Katılım Bankası ve Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından yüzde 0.89 faiz oranı ile veriliyor. EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ VE BORÇ TRANFSERİ FAİZ ORANI VEREN BANKA HANGİSİ?Şu anda en eygun ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.89 olarak uygulanırken bu oranı veren TEB ve QNB Finansbank en uygun kredi veren bankalar olarak öne çıkıyor. EN UYGUN TAŞIT KREDİSİ VEREN BANKA HANGİSİ?En uygun araç kredisi faiz oranı yüzde 0.95 olarak açıklanırken bu oranı veren Türkiye Finans tüm araçlar için geçerli en uygun kredi veren banka olarak öne çıkıyor. Anlaşmalı otomobil markaları için ise 0.49 ve 0.69 kar payı oranı ile Emlak Katılım Bankası en uygun kredi veren banka olarak önde bulunuyor. EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@