Son Dakika! Gençlik ve Spor Bakanlığı Kura Sonuçları Açıklandı

Gençlik ve Spor Bakanlığı sürekli işçi alımı kura sonuçları açıklandı. Spor Bakanlığı işçi alımı kura sonuçlarına dair açıklama ve detaylar.

GÜNDEM 28.02.2019 - 20:11 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Gençlik ve Spor Bakanlığı sürekli işçi alımı kura sonuçları açıklandı. Spor Bakanlığı işçi alımı kura sonuçlarına dair açıklama ve detaylar.

Gençlik ve Spor Bakanlığı kura sonuçları bazı illerde açıklanmaya başlandı. Sizlerde müracaat etmiş olduğunuz illerde yer alan Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinin internet siteleri üzerinden başvuru sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığını kontrol edebilirsiniz. SPOR BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI AÇIKLANDIGençlik ve Spor Bakanlığı bünyesine alınacak ve on binlerce aday tarafından merakla beklenen sürekli işçi alımı kura sonuçlarına dair detaylar belli oldu. Kura işlemleri 27 Şubat tarihinde İŞKUR aracılığıyla belirlenmişti. Kura işlemlerinin 27 Şubat tarihinde gerçekleştirilmesiyle Spor Bakanlığı'nın web sayfasını ziyaret eden adaylar sonuçların bildirilmediğini ve bildirilince ilan edileceğine dair bir duyuru ile karşılatılar. Bu basın açıklamasının ardından ise Bakanlık yayımladığı duyuruyu güncelleyerek sonuçların açıklandığını ilan etti. Gençlik ve Spor Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı Kura Sonuçları için başvuruda bulunduğunuz ilin Gençlik ve Spor Bakanlığı internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. HER İLİN SONUÇLARI TEK TEK AÇIKLANACAK OLUP ŞU ANDA KASTAMONU GSB İŞÇİ ALIMI KURA SONUÇLARI İLAN EDİLMİŞ DURUMDA. İLLERE GÖRE SONUÇLAR TEK TEK HER KURUMUN İL SİTESİNE EKLENECEKTİR...HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILMIŞTI?
Gençlik ve Spor Bakanlığı sürekli işçi alımı için yayımlanan ilanda yer alan kadrolar;Temizlik Görevlisi, Cankurtaran, Mekaniker (Pedallı Araçlar), Otobüs Kaptanı (Şoför), Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Elektrik Tesisatçısı (Bina), Güvenlik Görevlisi, Havuz Suyu Operatörü, Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı, Garson (Servis Elamanı), Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni, Bilgisayar Donanım / Teknolojisi Teknikeri, Çim Alan Tesisi ve Yönetimi Teknikeri, Makine Teknikeri, Gençlik Lideri, MuhasebeciKURADAN SONRA MÜLAKAT YAPILACAKSpor Bakanlığı tarafından yayımlanan duyurunun ardınan ise kura sonuçları olumlu olan adaylar sözlü sınavlara girecekler. Sözlü mülakatta adaylara genel kültür için 25 puan, genel yetenek için 25 puan ve mesleki bilgi beceriye göre 50 puan verilecek. Sözlü sınavda başarılı olmak için 70 puan almak gerekecek.Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@