Son Dakika İndirim Haberi: Tüp Fiyatları 49 TL Birden Düştü! En Ucuz Aygaz, İpragaz, Milangaz Büyük Mutfak Tüpü Fiyatı

12 kg mutfak büyük tüp fiyatları için bu sefer indirim haberi geldi. Zam şampiyonu olan tüp fiyatlarına indirim yapıldı. İpragaz tüp fiyatları düştü, küçük tüp fiyatı ne kadar, kaç TL oldu?

Finans 13.05.2022 - 23:20 13.05.2022 - 23:32 Gülcan Özer

Yükselen enflasyon rakamları ve dolar kuruna ek olarak Rusya ile Ukrayna arasında patlak veren savaşta enerji fiyatlarına rekor zamlar yansıtılmasına neden olmuştu. Amerika ve Avrupa Birliği ülkelerinin Rusya'ya uyguladığı doğalgaz yaptırımı kararı sonrasında tüp fiyatları rekor zamlara sahne olmuştu. 

Vatandaşın zaten mutfakta gıda fiyatlarına gelen zamlarla geçim sıkıntı artarken üzerine eklenen mutfak tüpü fiyatları nedeniyle geçim derdi daha da artmıştı. Mutfakta tenceresini kaynatmakta zorlanan vatandaşa beklenen indirim müjdesi sonunda geldi ve tüp fiyatları bu sefer düştü. 

LPG FİYATLARINA GELEN İNDİRİM, TÜP FİYATLARINA YANSIDI! EN UCUZ BÜYÜK MUTFAK TÜPÜ FİYATI KAÇ TL OLDU?

Tüpgaz fiyatları uzun süredir yaşadığı yükselişe sonunda bir indirim arası verdi. Mutfak tüpüne gelen indirim ile vatandaş en azından 49 liralık bir rahatlama yaşamış oldu. Gelen indirime rağmen vatandaşlar halen 250 liranın üzerinde yer alan mutfak tüpü fiyatlarının yüksek olduğunu belirterek yeni indirimler beklediklerini açıkladı. 

ipragaz tüp fiyatları kampanyası

İpragaz tarafından başlatılan hesaplı kampanya kapsamında iPApp uygulamasını indirerek uygulama üzerinden mobilden 12 kg ev tüpü fiyatı 264 liraya düşürüldü. Söz konusu tüp fiyatı için daha önce uygulanan satış fiyatı 313 lira olarak açıklanmıştı. 

tüp fiyatları 13 mayıs ipragaz

İPRAGAZ TÜP FİYATLARI MAYIS 2022! KÜÇÜK TÜP SATIŞ FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

İpragaz internet sitesinde 12 kg büyük tüp satış fiyatı 289,50 TL olarak açıklanırken mobil uygulama üzerinden sipariş veren kişiler tüp için kampanya özel olarak 264 TL ödeyecekler. İpragaz piknik tüpü olarak ta anılan küçük tüp fiyatı 57,5 TL olarak açıklanırken 45 KG sanayi tüpü satış fiyatı 1.049,50 TL ve 45 KG propan tüpü satış fiyatı da 1.137 TL olarak ilan edildi. 

aygaz tüp fiyatları-4

AYGAZ TÜP FİYATLARI KAÇ TL?

Mutfak tüpü almak için Aygaz markalı tüpü tercih edecek olan kişiler için ise uygulanan tüp fiyatı 297 TL olarak ilan edildi. Aygaz küçük tüp depozito fiyatı 100 TL olarak ilan edilirken piknik tüpü satış fiyatı 66,50 TL olarak listedeki yerini aldı. Aygaz 24 kg ticari tüp satış fiyatı ise 596 TL olarak duyuruldu.

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@