Son Dakika! ING Bank Konut Kredisi Faiz İndirimi Yaptı, En Uygun Kredi Veren Banka Hangisi?

Özel bankaların konut kredisi faiz indirimi yarışı sürüyor. ING Bank konut kredisi faiz oranı düştü, en uygun konut kredisi veren bankalar sıralaması değişti. İşte 8 Ağustos 2019 tarihli güncel liste!

KONUT KREDİSİ 08.08.2019 - 10:30 15.07.2021 - 00:14 SERHATMEDYA

Özel bankaların konut kredisi faiz indirimi yarışı sürüyor. ING Bank konut kredisi faiz oranı düştü, en uygun konut kredisi veren bankalar sıralaması değişti. İşte 8 Ağustos 2019 tarihli güncel liste!

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankası tarafından 0.99 konut kredisi kampanyası başlatılmıştı. Özel bankalar ilk hafta faiz indirimine kayıtsız kalırken ikinci haftadan itibaren özel bankaların da konut kredisi faiz indirimleri başladı. ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranı Düştü! ING Bank bir önce yapmış olduğu konut kredisi faiz indirimi ile yüzde 1.44 seviyesinden kredi vermeye başlamıştı. Banka bugün yeni bir konut kredisi faiz güncellemesi yaptı ve kredi faiz oranını yüzde 1.39 seviyesine çekti. Yapılan indirimin ardından 1.39 konut kredisi faiz oranı ile ING Bank'ta en uygun konut kredisi veren özel bankalar sıralamasında aynı oranı uygulayan Akbank ile bırıncı sıraya yerleşti. Yani adını en uygun konut kredisi veren özel banka olarak listenin bir numarasına kaydettirmiş oldu. 

Tüm Bankaların 8 Ağutos 2019 Tarihli Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları Listesi Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99 (Vakıfbank Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.79 olarak hesaplanmaktadır)Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99 (Ziraat Bankası Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.98 olarak hesaplanmaktadır)Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99 (Halkbank Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.79 olarak hesaplanmaktadır)Ziraat Katılım emlak365.com  Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99Vakıf Katılım Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99Akbank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.39ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.39Garanti Bankası emlak365.com Konut Kredisi Faiz Oranı  % 1.41ICBC Bank Konut Kredisi Faiz Oranı %  1.43Kuveyt Türk Konut Kredisi Faiz Oranı  % 1.47 Bankaların kredi haberlerini takip etmek için uygulamalarımızı indiriniz...İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ... Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@