Son Dakika! İstanbul Beşiktaş'ta Toprak Kayması Meydana Geldi!

Yoğun yağışın etkisi altına aldığı İstanbul'da son dönemde sık sık yaşanmaya başlanan toprak kayması haberlerine yenisi eklendi.

Emlak Haberleri 11.12.2018 - 09:22 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

Yoğun yağışın etkisi altına aldığı İstanbul'da son dönemde sık sık yaşanmaya başlanan toprak kayması haberlerine yenisi eklendi. Beşiktaş'ta toprak kayması meydana geldi.

Son dönemde İstanbul'da yoğun yağışların ardından gelmeye başlayan toprak kayması haberlerine bir yenisi daha eklendi.İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen toprak kayması sonrasnıda bir evde maddi hasarın meydana geldi, çevredeki evlerin boşaltılarak belediye ekipleri tarafından güvenlik önlemlerinin alındığı açıklandı. İstanbul Depreme ve Doğal Afetlere Hazır Mı?Bu tip olaylarda yaşanan toprak kaymaları ve bina yıkılma haberleri her an büyük bir depremin yaşanma riski bulunan İstanbul'un aslında ne kadar hazırlıksız olduğunu gözler önüne seriyor. İstanbul'da kentsel dönüşüm projeleri büyük bir önem taşırken Resmi Gazete'de yayımlanan yeni Çevre Kanunu ile bu projelerin hızlanması amaçlanıyor. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Gelişmelerden Haberdar Olun

@