Son Dakika! İstanbul'da 5.7 Şiddetinde Deprem Yaşandı

İstanbul'da şiddetli deprem yaşandı. Üst üste yaşanan depremlerin ardından bugün son olarak 5,9 şiddetinde çok uzun süre devam eden deprem yaşandı.

GÜNDEM 26.09.2019 - 14:04 15.07.2021 - 00:13 SERHATMEDYA

İstanbul'da şiddetli deprem yaşandı. Üst üste yaşanan depremlerin ardından bugün son olarak 5,9 şiddetinde çok uzun süre devam eden deprem yaşandı.

İstanbul'da şiddetli deprem meydana geldi. Üst üste yaşanan depremlerin son dalgası olarak bugün yine Silivri merkezli yeni bir deprem yaşandı. Vatandaşlar Panik Halinde Sokaklara ÇıktıYaklaşık 10-15 saniye kadar süren depremin şiddeti 5,7 olarak açıklanırken vatandaş panik halinde sokaklara döküldü. Çocukları okullarda olan aileler hemen çocuklarının yanına giderken iş yerleri ve okullar kısa sürede boşaltıldı. Bu sabah saatlerinde de 3,6 büyüklüğünde bir deprem yaşanmış ve şehir kısa süreli panik yaşamıştı. İstanbul'da Telefon Hatları Kesildi!Yaşanan depremin ardından kısa sürede büyük yoğunluk oluşması nedeni ile İstanbul'da telefon hatları kapandı. Yakınları İstanbul'da olan kişiler büyük panik yaşarken şehirden gelen ilk bilgiler yıkılan bina olmadığı yönünde. İstanbul Depremi Kaç Şiddetinde?Avrupa Akdeniz Sismoloji Merkezi depremin büyüklüğünü 5.9, AFAD ise 5.8 olarak açıkladı. Kandilli Rasathanesi önce depremin büyüklüğünü 5.7 olarak sonra ise 6 olarak açıkladı. Depremin merkez üssü ise yine Silivri açıkları olarak belirtildi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@