SON DAKİKA: Kanal İstanbul Projesi İçin Amerikalı Fon Şirketi Money Maker Management Talip Oldu!

Kanal İstanbul projesi maliyeti ve finansman kaynağı tartışılmaya devam ederken Amerikalı Fon Şirketi Money Maker Management isimli Amerikalı fon şirketi dev projeye talip olduğunu duyurdu! Dünyanın en büyük fon şirketleri arasında yer alan Money Maker Management Kanal İstanbul projesine talip oldu!  DÜNYACA ÜNLÜ FON ŞİRKETİ TÜRKİYE'DE OFİS AÇTI, KANAL İSTANBUL PROJESİNE TALİP OLDU!  Amerika'nın en büyük 7.

EMLAK HABERLERİ 20.01.2020 - 08:55 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Kanal İstanbul projesi maliyeti ve finansman kaynağı tartışılmaya devam ederken Amerikalı Fon Şirketi Money Maker Management isimli Amerikalı fon şirketi dev projeye talip olduğunu duyurdu!

Dünyanın en büyük fon şirketleri arasında yer alan Money Maker Management Kanal İstanbul projesine talip oldu! DÜNYACA ÜNLÜ FON ŞİRKETİ TÜRKİYE'DE OFİS AÇTI, KANAL İSTANBUL PROJESİNE TALİP OLDU! Amerika'nın en büyük 7. fon şirketi olan Money Maker Management dünya çapındaki 30. ofisini Türkiye'de açtı. Varlık yönetim şirketi statüsünde hizmet veren Money Maker Management enerji projeleri, karayolu ve demiryolu projeleri, liman ve gemicilik altyapısı, telekomünikasyon ve diğer devlet altyapısı projelerine finansman kaynağı sağlıyor. Türkiye ofisi açılış töreni için gelen Money Maker Management CEO'su George Ghorayeb ve Başkan Yardımcısı Bassam Rashkidi, Türkiye ofisinin başına getirilen Elif Rahvancı ile beraber önemli açıklamlaarda bulunarak mega projelere talip olduklarını duyurdu. YAP İŞLET DEVRET MODELİ İLE YAPILACAK MEGA PROJELERE TALİP OLDULAR Ofisin açılış töreninde konuşan MMM Başkan Yardımcısı Bassam Rashkidi  “Türkiye'de devlet destekli her türlü projeye talibiz.100 milyon doların altındaki projelerle zaten ilgilenmiyoruz.Daha çok mega projeler ilgimizi çekiyor. Devlet destekli altyapı, inşaat, baraj, köprü ve otoyol projelerinin yanı sıra Kanal İstanbul da ilgi alanımızda. Sadece Kanal kısmı değil, proje ile bağlantılı köprü ve tünel gibi tüm alt yapı projelerini de fonlayabiliriz” diyerek Kanal İstanbul projesine talip oldular. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@