Son Dakika Kredi Haberi Duyuruldu: Sıfır Araç Alacaklara 0.49 ve 0.69 Kredi Kampanyası Geri Döndü!

Araba alacaklara Ekim ayı müjdesi! Son dakika duyurusu az önce geldi, ayaklar yerden kesilecek, araba sahibi yapacak kredi desteği verilecek! Sıfır araba kredisi şartları ve anlaşmalı modeller!

Finans 10.10.2021 - 17:26 10.10.2021 - 17:32 Gülcan Özer

Araba sahibi olmak istiyorum diyen kişilere Ekim ayı müjdesi geldi! Bir yandan yükselen taşıt kredisi faiz oranları bir yandan da rekor kıran araç fiyatları nedeni ile araba satı rakamları düşüşe geçmişti. 

Yıl sonuna doğru satış hedeflerine ulaşmak isteyen araba markaları yeni satış kampanyalarını peş peşe açıklamaya başlarken Ekim ayı kampanyası ile 2020 senesinde Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından verilen sıfır araç kredisi kampanyasının bir benzeri daha başlatıldı. 

SIFIR ARAÇ ALMAK İSTEYENLERE FORD 0.49 FAİZLE TAŞIT KREDİSİ DESTEĞİ SAĞLAYACAK! 

Araba sahibi olmak isteyen kişilere Ekim ayı müjdesi geldi! Sıfır araba markaları düşen satış rakamlarını arttırmak amacı ile belirli modellerine düşük faizli taşıt kredisi desteği sağlarken bu markalardan biri de Ford oldu. Ford Ekim kampanyası ile hem fiyatlara indirim yapıldı hem de 0.49 faiz oranı ile taşıt kredisi desteği sağlanacağı ilan edildi. 

049-taşıt-kredisi

Ford resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Ecosport, Yeni Ford Kuga ve Yeni Ford Puma (Style hariç) modeller için yüzde 0.49 faiz oranı ile 100 bin liraya kadar 12 ay vadeli kredi desteği sağlanacağı ilan edildi. 0.49 araç kredisi hesaplama sadece bu modeller için 12 aya kadar vadeli olan kredi talepleri için geçerli olacak. 

TOYOTA EKİM AYI KAMPANYASI İLE YÜZDE 0.69 TAŞIT KREDİSİ DESTEĞİ SAĞLANACAK!

Arabasını değiştirmek ve Ekim ayına yepyeni bir sıfır araçlar başlangıç yapmak isteyen kişilere Toyota Ekim ayı kampanyası ile düşük faiz desteği sunuldu. Evini yenilemek isteyen kişiler için başlatılan kampanya kapsamında 75 bin liraya kadar 12 ay vadeli yüzde 0,69 faiz oranı ile destek sağlanacak. 

069-taşıt-kredisi-kampanyası

Söz konusu kampanya sadece Toyota Proace City modeli için Toyota Plazalardan alınan belirtilen model araç için geçerli olacak. Yeni Toyota Proace City  1.5 D 100 HP Dream donanım paketi fiyatı ile en düşük satış fiyatı 221 bin 250 TL olarak uygulanırken en yüksek satış fiyatı ise 1.5 D 130 HP Passion X-Pack A/T donanım paketi için talep edillen 283 bin 900 TL oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@