Son Dakika Kredi İndirim Haberi: İş Bankası Konut Kredisi Faizi Düştü! En Uygun Ev, İhtiyaç ve Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Bankaların kredi faizlerinde son durum genel itibari ile düşüş eğilimini sürdürmeye devam ediyor. Yeni indirim haberi İş Bankası tarafından verildi. İş Bankası konut kredisi faiz oranı düştü. 1 Aralık 2019 tarihi itibari ile en uygun konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi veren bankalar hangileri?

KONUT KREDİSİ 01.12.2019 - 10:30 15.07.2021 - 00:12 SERHATMEDYA

Bankaların kredi faizlerinde son durum genel itibari ile düşüş eğilimini sürdürmeye devam ediyor. Yeni indirim haberi İş Bankası tarafından verildi. İş Bankası konut kredisi faiz oranı düştü. 1 Aralık 2019 tarihi itibari ile en uygun konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi veren bankalar hangileri?

Bankaların kredi faiz oranları büyük hızla düşmeye devam ediyor. Özellikle de bankaların geri dönüşünde daha az risk bulunduğu için vermeyi tercih ettiği konut kredisi faiz oranlarında düşüş hızlandı. İş Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı Düştü! Yapılan yeni güncelleme ile İş Bankası ev kredi faiz oranı için indirim kararı alındığı duyuruldu. İş Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1.10 seviyesinden yüzde 1.06 seviyesine çekildi. 

En Uygun Konut Kredisi Hangi Bankada? Bankaların Konut Kredileri Aralık Ayına Nasıl Başladı?Bankaların konut kredisi faiz oranları yüzde 1 seviyesinin altına hızla inmeye devam ediyor. En uygun kredi faiz oranı bankaların anlaşmalı konut projeleri için yüzde 0.75 olarak uygulanırken, normal kredi paketlerinde ise yüzde 0.98 olarak uygulanıyor. 60 ay vadeli konut kredisi paketlerinde bu oran yüzde 0.97 seviyesine çekilirken Kuveyt Türk Katılım Bankası kampnayalı konut projesi için ise yüzde 0.95 olarak 120 ay vadeli konut kredisi veriyor. Bankaların kredi haberlerini takip etmek isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZKonut Kredisi Faiz Oranı Yüzde 1 Altında Olan Bankaların Listesi!ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.98Kuveyt Türk Konut Finansmanı Kar Payı Oranı  % 0.98 (Kredi ürünlerini alan kişilere yüzde 0.95 olarak uygulanmaktadır)Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99 (Vakıfbank Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.79 olarak hesaplanmaktadır)Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99 (Ziraat Bankası Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.79 olarak hesaplanmaktadır)Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99 (Halkbank Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.79 olarak hesaplanmaktadır)Vakıf Katılım Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99TEB Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99Ziraat Katılım emlak365.com  Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99Türkiye Finans Katılım Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99Albaraka Türk Konut Finansmanı % 0.99Kredi Çekmek İsteyenler Burada Toplanıyor >>>KATILMAK İÇİN TIKLAEn Uygun İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada? 0.98 İhiyaç Kredisi Veren Bankalar Hangileri?Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları da yüzde 1 altına indi. ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.99 olarak uygulanırken TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 0.98 olarak uygulanıyor. 

EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@