Son Dakika Kredi İndirim Haberi: Vakıf Bank, Ziraat Bankası ve Halkbank 2020 İhtiyaç, Taşıt, Konut Kredisi ve 32 Günlük Vadeli Hesap Faiz Oranları

Bankaların kredi faiz oranları hızla düşmeye devam ederken Vakıfbank bugün yeni bir faiz indirimi hamlesi daha yaptı.

İHTİYAÇ KREDİSİ 18.02.2020 - 10:45 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

Bankaların kredi faiz oranları hızla düşmeye devam ederken Vakıfbank bugün yeni bir faiz indirimi hamlesi daha yaptı. Yapılan faiz indirimi sonrası devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi faiz oranları ile 32 günlük vadeli mevduat hesap faiz oranları listesi haberimizde...

Bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla düşmeye devam ederken Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından yapılan "devlet bankaları çok yakında faiz indirecek" açıklamasının ardından kamu bankaları tek tek faiz indirimi kararlarını duyurmaya başladı. VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI DÜŞTÜ! İlk olarak konut kredisi ve taşıt kredisi paketlerinde faiz indirimi yapan Vakıfbank beklendiği üzere ihtiyaç kredisi paketinde de faiz indirimi yaptığını duyurdu. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı en düşük yüzde 0.98 seviyesine çekildi. 

Vakıfbank konut kredisi faiz oranı ise sarı panjur konut kredisi kampanyası kapsamında yüzde 0.93 olarak uygulanmaya devam ediyor. 

Vakıfbank taşıt kredisi faiz oranı ise hem sıfır hem de ikinci el otomobil almak isteyenler için yüzde 0.99 olarak uygulanıyor. 

VAKIFBANK 32 GÜNLÜK VADELİ HESAP FAİZ ORANI ŞUBAT 2020 ZİRAAT BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARI 2020Banka tarafından yapılan güncellemenin ardından konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi faiz oranları düştü. Konut kredisi faiz oranı yüzde 0.94 olarak güncellenirken yeni oran ne yazık ki kredi çekerek ev sahibi olmak isteyenleri mutlu etmedi. Şu anda özel bankalar tarafından en uygun konut kredisi faiz oranı yüzde 0.89 olarak uygulanıyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından konut finansmanı kar payı oranı yüzde 0.89 olarak uygulanırken yine Vakıf Katılım Bankası konut finansmanı kar payı oranı da 1-60  ay vadeli kredi paketlerinde yüzde 0.89 olarak uygulanıyor. 

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı (Maaş Müşterisi Olan Kişiler İçin) Yüzde 0.98

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı (Maaş Müşterisi Olmayan Kişiler İçin) Yüzde 1.05

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı Yüzde 0.94 (Sıfır konut almak isteyen kişiler için yüzde 0.79 olarak uygulanmaktadır)

 Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranı Yüzde 0.96

Ziraat Bankası 32 Günlük Vadeli Hesap Faiz Oranı Yüzde 9.75

HALKBANK KREDİ FAİZ ORANLARI 2020 LİSTESİ Dün indirim yapan devlet bankaları arasına Halkbank'ta katıldı. Halkbank konut kredisi faiz oranı yüzde 0.94 seviyesine çekildi. 

Halkbank taşıt kredisi faiz oranı ise yüzde 0.94 oldu. 

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı maaş müşterileri için yüzde 0.98 olurken diğer kişiler için ise yüzde 1,05 olarak revize edildi. 

Halkbank 32 günlük vadeli mevduat faiz oranı ise yüzde 9.50 olarak uygulanıyor. 
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@