Son Dakika: Kuveyt Türk Mobil Şube Kilitlendi! Kuveyttürk Mobil Bankacılık Giremiyorum, Açılmıyor Tüm Sistemler Çöktü Mü

Kuveyt Türk işleminiz gerçekleştirilemedi hatası veriyor. Kuveyt Türk mobil açılmıyor. KuveytTürk mobil bankacılık internet bankacılığı neden açılmıyor, çöktü mü, giremiyorum, kilitlendi mi?

Gündem 16.12.2021 - 09:53 16.12.2021 - 11:10 Gülcan Özer

Türkiye'nin en büyük katılım bankaları arasında yer alan Kuveyt Türk Katılım Bankası mobil şube uygulaması giriş sorunu yaşanıyor. Döviz kurları ve altın fiyatlarında yaşanan yükselişin ardından hesabında işlem yapan kişiler "işleminiz gerçekleştirilemedi, daha sonra tekrar deneyiniz" hatası almaya başladı. 

Piyasalarda yaşanan aşırı oynaklık nedeni ile biran önce hızlı bir şekilde işlemlerini yapmak isteyen kişiler mağdur olduklarını belirterek bankaya ulaşmaya çalışırken Kuveyt Türk tarafından şu ana kadar henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak sosyal medya hesabından paylaşım yapan çok sayıda kişinin hesaplarına giriş yapamadıkları ya da işlem yapamadıkları görüldü. 

KUVEYT TÜRK MOBİL AÇILMIYOR! KUVEYT TÜRK MOBİL ŞUBE HATA VERİYOR, İNTERNET BANKACILIĞI NEDEN AÇILMIYOR?

Bu sabah yaşanan aşırı piyasa oynaklığı sonrasında pek çok kişinin aynı anda sisteme giriş yapmaya çalışması nedeni ile internet sitesinde yoğunluk nedeni ile sorun yaşandığı tahmin edilirken Kuveyt Türk mobil şube uygulaması erişim sorunu hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Sosyal medya hesapları üzerinden #KuveytTürk etiketi ile paylaşım yapan kişilerin atmış oldukları ekran görüntülerinde ise bir takım sorunlar yaşandığı görüldü. 

kur açıklaması

Döviz kurlarında yaşanan oynaklık nedeni ile banka daha önce yapmış olduğu açıklamasında kur marjlarının açık seyredeceği konusunda bilgilendirmede bulunmuştu. 

kuveyt türk çöktü

Yapılan paylaşımların bir bölümünde vatandaşların hesaplarına girmekte zorlandığı, bir bölümünde ise hesabına giren kişilerin işlem yapamadıkları görüldü. Sosyal medyadan yoğun bir şekilde yapılan paylaşımlara rağmen bankadan henüz arıza hakkında genel bir bilgilendirme yapılmadı.

Kuveyt Türk Katılım Bankası'ndan Sitemize Konu İle İlgili Açıklama Yapıldı

Bu sabah (16.12.2021) sistemlerimizde yaşanan teknik sorun kısa sürede giderilmiştir. Kuveyt Türk Mobil ve İnternet Şube dahil tüm kanallarımız çalışır durumdadır. Yaşanan aksaklıktan dolayı tüm müşterilerimizden özür diler, anlayışları için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

Gelişmelerden Haberdar Olun

@