Son Dakika! Kuzey Marmara Otoyolu İnşaatında Beton Blok İşçilerin Üzerine Çöktü!

Türkiye'nin tamamlanmasını büyük bir heyecanla beklediği önemli ulaşım projeleri arasında yer alan Kuzey Marmara Otoyolu inşaatında üzücü bir kaza yaşandı.

EMLAK HABERLERİ 28.11.2018 - 11:50 15.07.2021 - 00:18 Emlak 365

Türkiye'nin tamamlanmasını büyük bir heyecanla beklediği önemli ulaşım projeleri arasında yer alan Kuzey Marmara Otoyolu inşaatında üzücü bir kaza yaşandı.

Gelen ilk bilgilere göre Kuzey Marmara Otoyolu'nun Kocaeli Gebze kesimindeki viyadük çalışmaları sırasında inşaat sahasında çalışan işçilerin üzerine beton blok düştü. Beton blok işçilerin üzerine düşerken ekipler hemen çalışmalara bakarken çöken viyadük altında kalan işçi sayısının 5 olduğu belirlendi. Ekiplerin işçileri kurtarma çalışmaları devam ederken enkaz altında başka işçi olup olmadığı konusu da araştırılıyor. İnşaatı Devam Eden Viyadük Çöktü! Kuzey Marmara Otoyolu'nun Kocaeli Gebze kesimindeki viyadük çalışmaları sırasında ne yazık ki işçilerin üzerinde çalıştığı viyadük henüz bilinmeyen bir nedenle çöktü. Beton viyadüğün çökmesinin ardından aşağıya düşen beton blokun altında 5 işçinin kaldığı öğrenilirken ekiplerin işçileri yaralı olarak kurtarmak için yoğun çalışmaları devam ediyor. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@