Son Dakika: LPG Otogaz Fiyatlarına Zam Geldi! Petrol Ofisi, BP, Aygaz, Shell ve Opet Artık Bu Fiyata Satacak

Akaryakıt fiyatlarına son dakika duyurusu ile zam geldi, LPG fiyatları değişti! 23 Kasım 2021 Salı günü itibari lie BP, Shell, Petrol Ofisi, Opet LGP pompa satış fiyatları ne kadar, kaç TL, zam var mı

Finans 23.11.2021 - 08:40 23.11.2021 - 08:40 Gülcan Özer

Dolar kurunda yaşanan yükseliş ne yazık ki akaryakıt fiyatlarını da olumsuz etkilemeye devam ediyor. Benzin ve motorin fiyatlarına zam haberleri sonrasında bir son dakika zammı da LPG fiyatlarına yapıldı. 

Hatırlanacağı üzere döviz kurlarında yaşanan yükseliş ve dünyada yaşanan arz sıkıntısı nedeni ile akaryakıt fiyatları zamlanmış, LPG fiyatlarına 15 Kasım tarihinde 25 kuruşluk zam yapılmıştı. Yapılan 25 kuruşluk zammın ardından bugünden itibaren geçerli olmak üzere EPGİS yeni zam duyurusu yapmış ve LPG fiyatları için 19 kuruş zam daha yapmıştı. Gelen zamlar ne yazık ki pompa satış fiyatlarına yansıtıldı. İşte bugünden itibaren geçerli olan zamlı akaryakıt fiyatları listesi! 

SHELL AKARYAKIT FİYATLARI LİSTESİ GÜNCEL: ZAMLI LPG SATIŞ FİYATI NE KADAR, KAÇ TL OLDU?

EPGİS tarafından yapılan açıklamanın ardından akaryakıt firmaları da fiyatlarını güncellemeye başladı. Shell LPG fiyatı Ankara'da 7,64 TL olarak belirlenirken, İstanbul LPG pompa satış fiyatı 7,56 TL ve İzmir LPG fiyatı 7.66 TL olarak ilan edildi. 

shell akaryakıt fiyatları

OPET AKARYAKIT FİYATLARI LİSTESİ GÜNCEL: LPG POMPA FİYATLARI KAÇ TL OLDU?

Gelen zamların ardından OPET LPG satış fiyatını hengüz güncellemedi. Yayımlanan son listede kurşunsuz benzin, motorin, gaz yagı, fuel oil ve kalorifer yakıtı bilgilerine yer verildi. 

opet satış fiyatları

AYGAZ OTOGAZ LPG FİYATLARI KAÇ TL OLDU?

LPG'li araç kullanan kişilerin en çok tercih ettikleri markaların başında yer alan Aygaz tarafından belirlenen satış fiyatı 7.48 TL olarak ilan edildi. 

aygaz lpg fiyatı

BP LPG OTOGAZ FİYATLARI GÜNCELLENDİ! ZAMLI POMPA SATIŞ FİYATI NE KADAR?

Otogaz fiyatları zamlanan bir diğer marka ise BP oldu. BP otogaz satış fiyatı Ankara Merkez için 7,66 TL olarak belirlenirken, İzmir'de 7,46 TL ve İstanbul BP otogaz LPG satış fiyatı ise Anadolu Ataşehir bölgesi için 7.48 TL olarak ilan edildi. 

bp otogaz fiyatları

po satış fiyatları listesi

PETROL OFİSİ AKARYAKIT FİYATLARI SATIŞ LİSTESİ: ANKARA, İSTANBUL, İZMİR ZAMLI OTOGAZ LPG FİYATI KAÇ TL?

Petrol Ofisi satış fiyatları da güncellendi. Yayımlanan yeni liste kapsamında İstanbul Anadolu LPG fiyatı 7,5 TL, İstanbul Avrupa LPG otogaz pompa satış fiyatı 7,6 TL, Ankara LPG satış fiyatı 7,66 TL ve İzmir LPG satış fiyatı ise 7,44 TL olarak ilan edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@