Son Dakika! Marmaris'te Şiddetli Deprem Yaşandı

Türkiye son dakika deprem haberleri ile sarsılmaya devam ediyor. Fay hatlarındaki hareketlilik sürerken bir son dakika deprem haberi de Marmaris'ten geldi.

GÜNDEM 28.08.2019 - 15:13 15.07.2021 - 00:13

Türkiye son dakika deprem haberleri ile sarsılmaya devam ediyor. Fay hatlarındaki hareketlilik sürerken bir son dakika deprem haberi de Marmaris'ten geldi.

Marmaris şiddetli deprem ile sarsıldı. Son dakika deprem haberi ile Marmaris'te 4.6 şiddetinde deprem yaşandığı duyuruldu. AFAD Açıkladı! Marmaris'te Deprem OlduAFAD tarafından yapılan son dakika açıklaması ile Marmaris'te deprem olduğu açıklandı. Depremin merkez üssü hakkında henüz bilgi verilmezken depremin şiddeti ise ilk bilgilere göre 4.6 olarak açıklandı. Deprem esnasında vatandaşlar büyük bir korku ve panik yaşarken yaşanan paniğin bu kadar yüksek olmasının önemli bir nedeninin de son zamanlarda sık sık deprem yaşanması olduğu belirtiliyor. Son olarak şiddetli depremin nerede ise hiç yaşanmadığı Ankara merkez üssü Yenimahalle olan bir deprem ile sarsılmış, İzmir, Ege Bölgesi ve Denizli depremleri büyük panik yaratmıştı. Son deprem haberleri incelendiğinde zaten üst üste yaşanan depremlerin sıklığı ve şiddeti fay hatlarında yaşanan hareketliliği de gözler önüne seriyor. Deprem ile ilgili gelen ilk bilgilere göre can kaybı ve yıkılan bina ya da ev olmadığı belirtiliyor. Konu hakkında AFAD koordinasyon merkezinde hummalı bir çalışma sürerken ekiplerin merkez üssüne yakın köylere ulaşmaya çalışarak hasar sorgulaması yapıldığı öğrenildi.  Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@