Son Dakika: Mecliste AK Parti ve CHP'li Vekiller Arasında Yumruklu Kavga Çıktı! CHP'li Engin Özkoç Ne Dedi?

Mecliste milletvekilleri arasında yumruklu kavga çıktı! CHP milletvekili Engin Özkoç tarafından yapılan açıklamanın ardından meclis oturumunda olaylar yaşandı.

GÜNDEM 04.03.2020 - 17:48 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Mecliste milletvekilleri arasında yumruklu kavga çıktı! CHP milletvekili Engin Özkoç tarafından yapılan açıklamanın ardından meclis oturumunda olaylar yaşandı. Tartışmalar önce arbedeye ardından da yerini yumruklu kavgaya bıraktı. Son derece büyük olayların ortaya çıktığı meclis oturumuna ara verildi. Peki, Engin Özkoç ne dedi, Cumhurbaşkanına hakaret mi edildi, mecliste neden kavga çıktı?

Mecliste ana muhalefet ve iktidar partileri arasında yumruklu kavga çıktı. ÖZKOÇ KÜRSÜDEYKEN ARBEDE ÇIKTI! CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan  yapmış olduğu açıklamasında Özkoç'u savunarak "Sabahki hakaretin ardından Engin Bey toplantısını yaptı. Aynı lisanla cevap verdi. O cevabı kabul edemediler. Gayet planlı bir olay. Kılıçdaroğlu'na hakaret olunca bir şey yok ama Beyefendi'ye bir şey söylendiğinde ortalık ayağa kaldırılıyor.Bunu kabul etmemiz mümkün değil. Engin Bey konuşmasını yapıyorken saldırı gerçekleştirdiler ama kendisinde bir şey yok, sağlığı yerinde. Çok ciddi bir saldırıydı ama bertaraf edildi. Engin Bey'de yanımda gayet iyi" ifadelerini kullandı. MECLİSTE NEDEN KAVGA ÇIKTI, ENGİN ÖZKOÇ NE DEDİ?Engin Özkoç bugün mecliste yapmış olduğu konuşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alarak  “Şehide kelle diyen kişi haysiyetsizdir, şehide kelle diyen kişi Türkiye Cumhuriyeti'nde şerefsizdir, şehide kelle diyen kişi onursuzdur, şehide kelle diyen vatan hainidir. Bu kişi Türkiye Cumhuriyeti'nin cumhurbaşkanı olamaz, temsil edemez” açıklamasında bulunmuştu. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@