Son Dakika: Metin ve Necla Büyükşen Çiftinin Katili Zanlısı Hapiste Hayatını Kaybetti! İşte Ölüm Nedeni

Metin ve Necla Büyükşen çiftinin cinayeti tüm Türkiyeyi ekran başına kitlemiş Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenmişti. Cinayeti işlediği öne sürülen kişi hapiste hayatını kaybetti.

Son Dakika: Metin ve Necla Büyükşen Çiftinin Katili Zanlısı Hapiste Hayatını Kaybetti! İşte Ölüm Nedeni

Gündüz kuşağının reyting rekortmeni programı Müge Anlı İle Tatlı Sert uzun programında uzun süre Metin ve Necla Büyükşen cinayeti işlenmiş, çiftin katilleri olarak uzun süre öz oğlu, gelini ve kızından şüphelenilmişti. 24 yaşında olan genç kızın o tarihte vermiş olduğu ifadede ortaya çıkan büyük çelişkiler, çiftin oğulları ile gelinlerinin elinde atış artığı bulunması şüpheleri daha da arttırmıştı.

Süreçte çifte cinayete kurban giden yaşlı çiftin doktor olan büyük oğullarının vermiş olduğu mücadele ve göz yaşları Müge Anlı'yı dahi gözyaşlarına boğmuş, tüm Türkiye çiftin katillerinin bulunması için tek yürek olmuştu. Oluşan yoğun kamuoyu baskısı sonrasında kurulan özel ekibin yürüttüğü titiz çalışma sonucunda çiftin cinayeti çözülmüş, katiller ise büyük bir şok etkisi yaratmıştı.

METİN VE NECLA BÜYÜKŞEN ÇİFTİNİN KATİL ZANLISI HAPİSTE HAYATINI KAYBETTİ!

Cinayet zanlısı olarak göz altına alınan kişilerin vermiş oldukları ifadeler kan dondururken çiftin yanlış adres kurbanı olduğu ortaya çıkmıştı. 3 sene önce maskeli bir saldırganın tüfekli saldırısına uğrayan yaşlı çiftin kiralık katil tarafından evlerin karıştırılması sonucu öldürüldüğü anlaşılmıştı. Konya E Tipi Ceza İnfaz Kurumu'nda bulunan, cinayete yardım ve yataklık suçlaması ile tutuklanan M.O. isimli kişinin bugün cezaevinde fenalaştığı duyurulmuştu.

büyükşen-cinayeti

Cezaevi doktoru tarafından olay yerinde ilk müdahalesi aypılan M.O. ardından ambulans ile durumunun ağır olması üzerine hemen Konya Şehir Hastanesine kaldırıldı. Öldürülen yaşlı çiftin komşusu olan kişinin kuzeni olan M.O. hastanede yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

BÜYÜKŞEN ÇİFTİNİN KATİL ZANLISI NEDEN ÖLDÜ, ÖLÜM NEDENİ NE?

Hayatını kaybeden M.O.'nun yapılan ilk inceleme ve ön otopsisinde kalp krizi geçirdiği ve bu nedenle vefat ettiği açıklandı. Konya Şehir Hastanesi acil bölümünde M.O.'ya yaklaşık 1 saat boyunca kalp masajı yapıldığı, yapılan tüm müdahaleye rağmen ise hayata döndürülemediği, ölüm üzerine alınan örneklerin daha detaylı incelenmesi üzerine Adli Tıp Kurumuna gönderildiği belirtildi. Çifte cinayet zanlısının hayatını kaybetmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırırken pek çok kişi ölümü şüpheli bulduğunu, cinayetin altında yatan nedenlerin saklanmak için bu ölümün planlandığı yönündeki fkirlerini paylaştı.

SONRAKİ HABER