Son Dakika! MSB Açıkladı Hakkari'de 3 Asker Şehit Düştü

Yüreklere bugün bir kere daha ateş düştü. Milli Savunma Bakanlığı son dakika açıklaması yaparak Hakkari'de 3 askerin şehit düştüğünü duyurdu.

GÜNDEM 04.05.2019 - 17:38 15.07.2021 - 00:16 Emlak 365

Yüreklere bugün bir kere daha ateş düştü. Milli Savunma Bakanlığı son dakika açıklaması yaparak Hakkari'de 3 askerin şehit düştüğünü duyurdu.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından paylaşılan acı habere göre Hakkari'de 3 askerimiz şehit düştü. Teröristler Havan Atışı İle Saldırı Gerçekleştirdi Bakanlık tarafından yapılan son dakika açıklaması ile teröristler tarafından açılan havan atışı saldırısında Hakkari sınır bölgesinde görev yapan 3 kahraman Türk askerinin şehit olduğu duyuruldu. Havan atışı sonucu 3 askerin şehit olduğu bilgisi gelirken henüz hayatını kaybeden askerlerimizin kimlik bilgileri paylaşılmadı. Söz konusu saldırının sınır ötesinden PKK / YPG'li teröristler tarafından yapıldığı açıklanırken Milli Savunma Bakanlığı söz konusu saldırının ardından Türk Silahlı Güçleri tarafından karşılık verildiği ve karşı ateşin açıldığı öğrenildi. 3 askerimizin şehadete erdiği açıklanırken 1 askerimizin ise yaralı olduğu açıkladı. Ancak yaralı askerin sağlık durumu hakkında net bir bilgi paylaşılmadı. Suriye'den De Acı Haber GelmiştiBugün Suriye'den de acı haber gelmiş, Suriye'nin Azez bölgesinde silahlı çatışma çıkmış, 2 askerimiz yaralanmış, yaralı olarak hastaneye kaldırılan Yüzbaşımız kurtarılamayarak şehit olmuştu. Diğer yaralı askerimiz olan Binbaşı'nın sağlık durumunun da kritik olduğu ve ağır yaralı olarak tedavisinin devam ettiği açıklandı. Şehadete eren askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize de en kısa sürede şifa diliyouz. Yine şehitlerimizin yakınlarına başsağlığı diliyor, vatanımızın başı sağolsun diyoruz....Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@