Son Dakika Şehit Haberi! MSB Açıkladı, Kuzey Irak'ta Şehitlerimiz Var

Milli Savunma Bakanlığı son dakika açıklaması geçerek yüreklere ateş gibi düşen şehit haberi verdi. Kuzey Irak'ta çıkan çatışmada şehitlerimiz var!

GÜNDEM 23.09.2019 - 13:29 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Milli Savunma Bakanlığı son dakika açıklaması geçerek yüreklere ateş gibi düşen şehit haberi verdi. Kuzey Irak'ta çıkan çatışmada şehitlerimiz var!

Kuzey Irak'ta kahraman Türk askerlerine kurulan hain tuzak sonrası 2 askerimiz şehit düştü. Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklama ile ikmal konvoyu geçişi esnasında terör örgütü PKK tarafından el yapımı patlayıcı ile saldırı düzenlediği duyuruldu. Hain Saldırıda İki Askerimiz Şehit Oldu!Irak'ın kuzeyinde yer alan bölgede yaşanan terör saldırısı sonucunda konvoyumuzda yer alan 2 askerimiz şehit düştü. El yapımı patlayıcı ile yapılan saldırıda ikmal konvoyunun geçişi esnasında hain terör örgütü PKK tarafından uzaktan bombanın infilak ettirildiği anlaşıldı. Bölgede Operasyonlar BaşladıSöz konusu saldırı sonucunda Türk Silahlı Kuvvetleri ivedilikle operasyonlara başladı. Kahraman askerlerimiz silah arkadaşlarının kanının yerde kalmayacağını belirtirken kapsamlı operasyon ile saldırıyı gerçekleştiren teröristlerin yakalanması için çalışılıyor. Kuzey Irak'ta Şehit Düşen Askerlerin İsimleri! Acı şehit haberinin gemesi ile Kuzey Irak bölgesinde görevli olan askerlerimizin evlerinde de büyük üzüntü yaşanırken MSB henüz şehit düşen askerlerimizin kimlik bilgilerini paylaşmadı. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@