Son Dakika: Snapchat Çöktü Mü, Neden Bozuldu, Çalışmıyor?

Snapchat hay aksi bir hata oluştu iletisi ile alarm verdi. Snapchat bozuldu, giriş yapamıyorum ve çöktü mü 2021 aramaları hız kazandı. Snapchat çöktü mü, neden açılmıyor, mesaj gitmiyor?

Emlak Haberleri 13.10.2021 - 16:28 13.10.2021 - 16:41 Gülcan Özer

Özellikle de son dönemde gençlerin en gözde sosyal medya uygulamaları arasına girmeyi başaran Snapchat son dakika haberi ile gündeme geldi. Pek çok kullanıcı uygulamaya erişim sıkıntısı yaşarken "Hay Aksi Bir Hata Oluştu" iletisi almaya başladı. İleti alan kişilerin "Snapchat Çöktü Mü 2021?" aramaları arttı. 

Snapchat mesaj gitmiyor sorunu nedeni ile uygulamayı kullanan kişiler büyük sıkıntı yaşarken bir diğer sosyal medya uygulaması olan İnstagram da yaşadığı sorunlarla gündeme gelmiş ve erişim sorunu büyük yankı uyandırmıştı. 

SNAPCHAT ÇÖKTÜ MÜ 2021, MESAJ GİTMİYOR, NEDEN AÇILMIYOR?

Snapchat uygulaması kullanan kişiler uygulamaya girmek istediklerinde bağlantı hatası aldıklarını dile getiriyorlar. Peki, snapchat çöktü mü, Snapchat neden atıyor, Snapchat çöktü mü 2021? 

Pek çok kullanıcı hata iletisi aldığını dile getirirken sosyal medya üzerinden seslerini duyurmaya çalışıyorlar. Önce sorunun kendisinde olduğunu sanan kullanıcıların bazılarının uygulamayı silip tekrar yükledikleri ancak hatanın devam ettiği belirtilirken bu kişilerin yapmış oldukları sosyal medya paylaşımları ile genel bir sorun yaşandığı görüldü. Snapchat bağlantı hatası verirken kullanıcılar Snapchat hesabı için giriş yapmaya çalıştıkları anda uygulamadan atıldıklarını dile getiriyorlar.

SNAPCHAT ÇÖKTÜ MÜ?

Yaşanan sorunun Snapchat uygulamasında yaşanan bağlantı hatası sorunu olduğu ve çözüldüğü belirtiliyor.  Bağlantı hatası sonrası kullanıcılar uygulamaya giriş yaptığında birtakım güncelleme istekleri ile karşı karşıya kaldı. Snapchat güncellemesi nedeni ile kısa süreli bağlantı sorunu yaşandığı ve Downdetector üzerinde pek çok kullanıcının yaşadığı sorunu bildirim ile ilettiği belirtiliyor.

SNAPCHAT MESAJ GİTMİYOR

Snapchat uygulamasında gönderilen mesajlar ilk aşamada gri olarak görüntülenirken iletildiği anda ise siyaha dönüşmektedir. Bugün yaşanan Snapchat güncelleme hatası sebebiyle mesajlar iletilmiyor ve gönderiliyor olarak kaldığı belirtiliyor. Yani uygulamayı kullanmak isteyen kişiler hesaplarından kendilerinde ekli olan diğer kişilere mesaj gönderemiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@