SON DAKİKA.. Suriye İdlib'ten Kahreden Haber! 2 Şehit 5 Yaralı

Milli Savunma Bakanlığı yapmış olduğu son dakika açıklaması ile İdlib'te gerçekleştirilen saldırı sonucu şehit ve yaralı askerlerimizin olduğunu açıkladı.

GÜNDEM 20.02.2020 - 17:42 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Milli Savunma Bakanlığı yapmış olduğu son dakika açıklaması ile İdlib'te gerçekleştirilen saldırı sonucu şehit ve yaralı askerlerimizin olduğunu açıkladı. Esed unsurlarının gerçekleştirdiği hava saldırısına ilişkin detaylar.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin desteklediği Suriye Milli Ordusu'nun İdlib Harekatına başlamasının ardından bölgeden acı haber geldi. Milli Savunma Bakanlığı yapmış olduğu son dakika açıklamasında, Esed unsurları tarafından hava saldırısı gerçekleştirdiği ve bu saldırı sonucu 2 askerimizin şehit olduğunu, 5 askerimizin de yaralandığını duyurdu. İDLİB'TEN ŞEHİT HABERİ GELDİMilli Savunma Bakanlığı'nca yayımlanan basın açıklamasında şu bilgiler verildi.

"İdlib bölgesindeki unsurlarımıza yapılan hava saldırısı sonucu 2 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 5 silah arkadaşımız da yaralanmıştır.""İdlib'deki kaynaklardan alınan bilgiye göre,50'den fazla Rejim unsuru, 5 tank, 2 zırhlı personel taşıyıcı, 2 silahlı pikap ve 1 obüs imha edildi"Detaylar Geliyor..


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@