Son Dakika! Vakıfbank 0.79 Faiz Oranı İle Sarı Panjur Konut Kredisi Kampanyası Başlattı!

Vakıfbank sarı panjur konut kredisi faiz oranları güncellendi. Yapılan yeni güncelleme ile konut kredisi faiz oranı yüzde 0.79 olarak belirlendi!

KONUT KREDİSİ 02.08.2019 - 16:30 15.07.2021 - 00:14 SERHATMEDYA

Vakıfbank sarı panjur konut kredisi faiz oranları güncellendi. Yapılan yeni güncelleme ile konut kredisi faiz oranı yüzde 0.79 olarak belirlendi!

Vakıfbank sarı panjur konut kredisi kampanyası başlattı. Başlatılan yeni kampanya ile konut kredisi faiz oranı yüzde 0.79 seviyesine çekildi. Banka 180 ay vadeli konut kredisi kullanma imkanı sunarken 180 aya kadar olan tüm kredi talepleri için banka konut kredisi faiz oranı olarak yüzde 0.79 seviyesini kullanacağını duyurdu. Konut Kredisi Faiz Oranları Düştü, Konut Kredisi Vadesi 180 Ay Oldu! Bankaların konut kredisi faiz oranları düştü. Kamu bankaları büyük bir faiz indirimi yaptı ve uzun süredir beklenen 0.99 konut kredisi kampanyası duyurusunu yayımladı. İlk olarak Ziraat Bankası ardından da Vakıfbank ve Halkbank konut kredisi faiz indirimi yaptığını duyurdu. Kamu bankalarının konut kredisi faiz oranları yüzde 0.99 seviyesine çekildi. Faiz oranlarına yapılan indirime ek olarak daha önce 120 ay vadeli konut kredisi kullandıran kamu bankaları 180 ay vadeli konut kredisi vermeye başladı. Yapılan indirim ile uzun süredir ev sahibi olmak için bekleyen vatandaş kadar konut satışları durma noktasına gelen müteahhitler de sevindi. Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi Kampanyası Ev sahibi olmak isteyen kişiler için Vakıfbank bir müjdeli haber daha verdi. Banka anlaşmalı konut projeleri için yeni bir kampanya düzenledi ve konut kredisi faiz oranını bu konutlar için yüzde 0.79 olarak uygalayacağını duyurdu. Böylelikle sıfır konut satın almak isteyen kişilere büyük bir fırsat sunulmuş oldu. Gerçekten kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunulan faiz oranları nerede ise 10 sene önce bu seviyelere düşürülmüştü. Hatırlanacağı üzere 2009 yılında konut kredisi faiz oranları 12 ay vade için ING Bank tarafından yüzde 0.79 seviyesine çekilmişti. Yapılan indirim ile Vakıfbank bir kere daha bu oranı kullanırken konut kredisi vadesini ise 180 aya çıkararak büyük bir fırsata imza atmış oldu. Vakıfbank Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi 2019Vakıfbank haber ajanslarına geçtiği son dakika bilgisi ile sarı panjur konut kredisi kampanyasını duyurdu. Düzenlenen kampanya ile Vakıfbank anlaşmalı konut projeleri listesi üzerinden ev alan kişilere yüzde 0.79 faiz oranı ile ev sahibi olma fırsatı sunuldu. Vakıfbank'tan ev alan kişiler anlaşmalı konut projeleri listesinde yer alan firmaların ürettiği konutları tercih etmeleri durumunda 0.99 faiz oranı yerine 0.79 faiz oranı ile konut kredisi çekecekler. Bu nedenle sıfır konut satın almak isteyen kişilerin mutlaka öncelikle bu listeleri incelemeleri gerekiyor. 

Katılım Bankaları Konut Finansmanı Katılım Payı Oranları Düşürülecek Mi?İndirimin tüm kamu bankaları tarafından yapılacağı belirtilirken kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankası tarafından da konut kredisi faiz indirimi yapılması bekleniyor.  Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@