Son Dakika! Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranı Yüzde 0.99 Oldu

Ziraat Bankası tarafından verilen konut kredisi faiz indirimi haberi sonrası beklenen Vakıfbank konut kredisi faiz indirimi haberi de geldi.

KONUT KREDİSİ 01.08.2019 - 13:18 15.07.2021 - 00:14 SERHATMEDYA

Ziraat Bankası tarafından verilen konut kredisi faiz indirimi haberi sonrası beklenen Vakıfbank konut kredisi faiz indirimi haberi de geldi.

Vakıfbank konut kredisi faiz oranı için beklenen indirim haberi geldi. Bugün Ziraat Bankası tarafından verilen konut kredisi faiz indirimi müjdesi ardından Vakıfbank 'ta konut kredisi faiz oranlarını düşürdü. Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi Faiz Oranı Düştü! Vakıfbank kredi faiz oranları düştü. Vakıfbank konut kredisi faiz oranı yüzde 0.99 seviyesine çekildi. Banka indirim öncesi sarı panjur konut kredisi kampanyası için yüzde 1.49 oranını kullanırken yapılan büyük indirimin ardından söz konusu oran yüzde 0.99 seviyesine çekildi. Vakıfbank konut kredisi faiz oranları düştü. Yapılan indirimin yanı sıra banka 180 ay vadeli konut kredisi kullanma imkanı da sundu. Vakıfbank konut kredisi faiz oranı 500 bin liraya kadar olan tüm konut kredisi talepleri için 0.99 olarak belirlendi. Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Yüzde 1.49 Oldu Vakıfbank ihtiyaç kredisi paketleri için uygulamış olduğu yüzde 1.99 faiz oranı seviyesini de revize etti. Bankanın yeni uyguladığı ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.49 olarak duyuruldu. En uygun konut kredisi faiz oranı yüzde 0.99 olarak güncellenmiş oldu. Vakıfbank Kredi Yapılandırma Yapacak Mı?Bankaların kredi faiz oranları düştü. Düşen faiz oranları sonrası yüksek faiz oranları ile kredi çekmek zorunda kalan kişiler bankalardan yapılandırma haberi beklemeye başladı. Hatırlancağı üzere bir önceki faiz indirimi haberlerinde Vakıfbank kesinlikle kredi yapılandırma yapılmasına izin vermemişti. Çeşitli sebeplerle yüksek faiz oranları ile kredi çekmek zorunda kalan kişiler büyük mağduriyetler yaşarken vatandaşın en büyük umudu kredi yapılandırma yapabilmek. Aksi halde ne yazık ki yüksek faiz oranları ile kredi çeken kişiler ceplerinden büyük paralar ödemek zorunda kalacaklar. Örneğin 120 ay vadeli 200 bin lira konut kredisi çeken bir kişi 1,49 faiz oranı ile konut kredisi kullanmış olsa dahi 0,99 faiz oranına kıyasla aylık 700 lira toplamda ise 84 bin lira fazla para ödemesi yapacak. 0.99 Faiz Oranı İle Konut Kredisi Hesaplamak İçin TIKLAYINIZ ...İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@