Son Dakika Zam Açıklaması Geldi, Tüp Fiyatları 24 TL Birden Yükseldi! İpragaz. Aygaz Küçük Büyük Tüp Fiyatı Listesi

Akaryakıt fiyatları, benzin, motorin ve LPG zammı sonrası bir zam haberi de tüp fiyatlarına geldi. Doğalgaza zam sonrası beklendiği gibi piknik tüpü, mutfak tüp fiyatları için zam açıklandı.

Son Dakika Zam Açıklaması Geldi, Tüp Fiyatları 24 TL Birden Yükseldi! İpragaz. Aygaz Küçük Büyük Tüp Fiyatı Listesi

Rusya'nın Ukrayna'yı işgal girişimi ile birlikte tüm dünyada büyük bir enerji krizi patlak vermişti. Dünyanın en büyük doğalgaz ve petrol ihracatçısı ülkeleri arasında yer alan Rusya'nın savaş nedeni ile Avrupalı ülkeler tarafından yaptırımlara maruz kalması ile dünyada büyük bir enerji krizi yaşanmış, önce petrol sonra da doğalgaz fiyatları zam yağmuruna tutulmuştu.

Gelen zamlar ne yazık ki Türkiye gibi enerjide dışa bağımlı olan ülkeleri daha fazla etkilerken Türkiye'de akaryakıt fiyatları adeta alev almış, benzin ve motorin fiyatları bir anda çift haneli rakamlara ulaşmıştı. İlk önce 10 TL bandını gören akaryakıt fiyatları büyük bir hızla 20 TL barajına ulaşmış, ardından da son zamlarla motorin 30 TL sınırını görerek adeta alev almıştı.

DOĞALGAZ FİYATLARI SONRASI BİR SON DAKİKA ZAM HABERİ DE TÜP FİYATLARINA GELDİ!

Enerji krizi ile ilk olarak brent petrol fiyatında yaşanan yükseliş ile motorin ve benzine rekor zamlar gelirken ardından da doğalgaz zamları ile LPG ve tüp fiyatlarına zam açıklaması geldi. Mutfakta tencere kaynatmak her geçen gün gelen zamlarla biraz daha zorlaşırken ne yazık ki yeni bir zam haberi de tüp fiyatları için verildi.

17 mayıs fiyatı

17 Mayıs 2022 tarihinde Aygaz büyük tüp fiyatı 311 TL olarak uygulanırken gelen son dakika zam haberi ile 1 ay içerisinde mutfak tüpüne 24 TL birden zam gelmiş oldu.

aygaz tüp fiyatları-5

TÜP FİYATLARINA ZAM GELDİ Mİ, AYGAZ BÜYÜK MUTFAK TÜPÜ FİYATI KAÇ TL?

Evet, ne yazık ki tüp fiyatlarına resmi olarak zam açıklandı. Yapılan son dakika zam açıklaması ile Aygaz markalı büyük mutfak tüpü fiyatı 17 Mayıs tarihinde 311 TL'ye satılırken yaşanan yükselişin etkisi ile 24 lira birden zam yansıtıldı ve yeni fiyat 335 TL oldu.

ipragaz tüp fiyatları-4

İPRAGAZ TÜP FİYATLARI KAÇ TL, TÜPE ZAM VAR MI?

Evet, İpragaz markalı tüplere de zam yapıldı. İpragaz küçük tüp olarak ta anılan piknik tüpü fiyatı 64,50 TL olarak belirlenirken, büyük mutfak tüpü fiyatı 324,50 TL ve 24 KG ticari tüp fiyatı ise 655,50 TL olarak belirlendi.