Son İndirimler Sonrası Ayda 184 TL'ye 3 Ay Ertelemeli 5.000 TL İhtiyaç Kredisi

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarında yaşanan son değişmeler sonrası güncel oranları ve örnek ödeme planlarını 5.000 TL İhtiyaç kredisi üzerinden hesapladık.

Son İndirimler Sonrası Ayda 184 TL'ye 3 Ay Ertelemeli 5.000 TL İhtiyaç Kredisi

Bankaların güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları yenilendi. TEB kredi faiz oranlarında indirime giderken Akbank faizsiz kredi olanağı sunuyor. QNB Finansbank kredi kampanyasında faiz oranlarını yükseltirken İNG Bank'ta düşük limitli kredilerde daha yüksek faizle kredi veriyor. İşte banka banka güncel kredi faiz oranları.

BANKALARIN GÜNCEL KREDİ KAMPANYALARI

İhtiyaç kredisi kampanyasına bakıldığında TEB'in faiz indirimi en dikkat çeken oranlardan biri olarak öne çıkıyor. Banka müşterilerine Hangikredi'ye özel yüzde 1.36 faiz oranıyla kredi sağlıyor. TEB'in standart ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.59 olarak uygulanıyor. 5.000 TL TEB ihtiyaç kredisi aylık 184 TL taksitle ödenir.

Bir başka kredi kampanyası ise Akbank'tan. Banka müşterilerinin ilk defa Akbank müşterisi olması şartıyla ve online kredi başvurusu yapmasıyla 5.000 TL kredi kullanabilecekler. Kredi kullanımları sıfır faiz ve 12 ay vade ile olacak. Faizsiz kredi kampanyasında aylık ödeme tutara 416 TL olurken ödemeler 1 yıl sürüyor.

QNB Finansbank müşterilerinin kredi puanlarının çok yüksek olması şartıyla düşük faizli ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bankanın kişiye özel faiz oranı belirleme sisteminde en düşük faiz oranı yüzde 1.39 olarak uygulanıyor. Müşteriler kredilerini esnek ödeme seçenekleri ve uzun avdeli 36 ay ödeme planıyla ödeyebiliyorlar.

BANKA BANKA GÜNCEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Yukarıda yer alan oranlar bankaların güncel ihtiyaç kredisi kampanyası oranlarıdır. Bu oranların dışında bankaların müşterilerine ilan ettiği diğer oranlar şu şekilde.

Garanti BBVA 2021 Ekim sonu ihtiyaç kredisi indirimli aylık faiz oranı yüzde 1.91

Nkolay 2021 Ekim sonu ihtiyaç kredisi indirimli aylık faiz oranı yüzde 1.59

Türkiye İş Bankası 2021 Ekim sonu ihtiyaç kredisi indirimli aylık faiz oranı yüzde 1.60

Vakıfbank 2021 Ekim sonu ihtiyaç kredisi indirimli aylık faiz oranı yüzde 1.55

Ziraat Bankası 2021 Ekim sonu ihtiyaç kredisi indirimli aylık faiz oranı yüzde 1.63

Halk Bankası 2021 Ekim sonu ihtiyaç kredisi indirimli aylık faiz oranı yüzde 1.63

5.000 TL KREDİ ÖDEME PLANI

ihtiyaç kredisi 2 28 ekimihtiyaç kredisi 1 28 ekim

Yukarıda yer alan tabloda bankaların kredi faizleri için sunduğu güncel oranlar bulunmakta. Müşteriler kendilerine uygun krediler için başvurularını bankaların şubelerine yada online işlemleri üzerinden yapabilirler.

SONRAKİ HABER