Son Zamanların Popüler Altcoini Shiba Inu'dan Beklenmedik Atak! Zirveye Yerleşti

Kripto para piyasasında dengeler sürekli olarak değişmeye devam ediyor. Son olarak Ethereum balinalarının ilgi gösterdiği Shıba Inu hızlı bir yükselişle zirveye tırmanıyor.

Finans 22.12.2021 - 12:25 22.12.2021 - 12:27 Elif İşçi

Kripto para piyasaların her yeni gün yeni gelişmeler açısından heyecan verici bir süreç olarak ifade ediliyor. Uzman isimler tarafından piyasaların detaylı olarak analiz edilmesi ise sürecin gelecek için daha anlaşılır hale gelmesini sağlıyor.

Kripto para analizi yaparken özellikle balinaların yapmış oldukları hareketler süreç açısından önemli göstergeler arasında yer alıyor. Kripto para tutulumu gerçekleştiren balinalar tüm piyasaya zaman zaman yön verebiliyorlar.

ETHEREUM BALİNALARI EN ÇOK SHIBA INU TUTMAYA BAŞLADI

Ortaya çıkan son verilere bakıldığı zaman, popüler kripto para Ethereum’a ait olan balinaların hangi tokenlere yönelik hareket gerçekleştirdikleri de ortaya çıktı. Hazırlanan son veriler ışığında en zengin sayılabilecek Ethereum adresleri Shıba Inu için harekete geçmiş görünüyor.

Ethereum balinaları şimdilerde 1.7 milyar dolar değerinde olan Shıba Inu alarak bir süredir cüzdanlarında tuttukları belirlendi. Bu oran Ethereum balinalarının ellerinde olan oranlara bakıldığı zaman toplam varlığın yüzde 7.71’lik kısmını oluşturuyor anlamına geliyor.

SHIBA INU GELECEKTE BÜYÜK PATLAMA YAPACAK MI?

Son Zamanların Popüler Altcoini Shiba Inu'dan Beklenmedik Atak! Zirveye Yerleşti2

Shıba Inu şimdilerde 0.00003353 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Ancak kripto para piyasasında yükselen değeri ile birlikte şimdilerde 18 milyar dolara kadar çıkmış durumda.

Altcoinin kendi kripto para borsası da bulunuyor. FTX tarafından yakından takip edildiği öğrenildi. Daha detaylı bir inceleme yapıldığı zaman Metaverse tabanlı bir kripto para olması ile birlikte balinalar arasında da son derece popüler hale gelmeye devam ediyor. Gelecek dönemin parlayan kripto paralarından olacağı düşünülüyor. Shıba Inu Ethereum balinalarının göstermiş olduğu ilgi sonrasında hızlı bir yükseliş yaşayarak zirveye oturmayı başardı. İlerleyen dönemlerde daha yüksek bir sıçrama ve daha geniş bir piyasa hacmi bekleniyor.

Yazımızda yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi oluşturmamaktadır. Bu süreçte yatırımlarınızı kendi şahsi araştırmalarınız sonucunda yönetebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@