Sosyal Medya Erişim Kısıtlaması Kaldırıldı! WhatsApp, Youtube, Facebook, Twitter ve İnstagram Açıldı

Dün gece Suriye İdlib'den gelen 33 şehit haberi sonrasında sabah saatlerinde sosyal medyaya erişim sorunları yaşanmıştı.

GÜNDEM 28.02.2020 - 17:12 15.07.2021 - 00:09 SERHATMEDYA

Dün gece Suriye İdlib'den gelen 33 şehit haberi sonrasında sabah saatlerinde sosyal medyaya erişim sorunları yaşanmıştı. Sosyal medya erişim kısıtlaması an itibari ile sona erdirildi. Youtube, Facebook, Twitter ve İnstagram ve WhatspApp üzerinden erişim yeniden başladı.

Suriyeli rejim unsurları tarafından dün gece yapılan hain hava saldırısı sonrasında Türkiye'ye şehit ateşi düşmüş, yürekler bir kez daha yanmıştı. Sosyal medyada yapılan bazı art niyetli paylaşımlar sonrasında internete erişim kısıtlaması başlamıştı. Saat 16:50 itibari ile erişim yasağı kaldırıldı. SOSYAL MEDYAYA ERİŞİM YASAĞI KALDIRILDI! An itibari lie sosyal medyaya erişim yasağı kaldırıldı. Gece saatlerinde gelen şehit haberleri sonrasında  WhatsApp, Youtube, Facebook, Twitter ve İnstagram hesaplarında sorunlar yaşanmış, yurt genelinde sosyal medya hesaplarına erişim engellendi mi soruları gündeme geldi. ANKARA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI PROVOKATİF PAYLAŞIMLARA SORUŞTURMA AÇACAK!Yaşanan gelişmelerin ardındanAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı Suriye saldırısı, şehit sayısı ve saldırı sonrasnıda yaşananlar hakkında provakatif paylaşımlarda bulunanlar hakkında işlem başlatılacağını açıkladı. Açıklama sonrası yapılan paylaşımlar mercek altına alınırken bazı göz altılar da yaşandı. Paylaşım yapanlar arasında art niyetli olanlar hakkında soruşturma açıldığı duyuruldu. 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@