SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı Emeklileri Dikkat! Faizsiz İhtiyat Kredisi ve 3 Bin TL Peşin Nakit Para Desteği

Milyonlarca emekliye faizsiz ihtiyaç kredisi müjdesi Şekerbank'tan geldi. Şekerbank maaşını kendi şubelerine taşıyan emeklilere hem maaş promosyonu ödeyecek hem sıfır faizli kredi verecek!

Finans 24.02.2022 - 13:59 24.02.2022 - 13:59 Gülcan Özer

Geçim sıkıntısı yaşayan emekliler için beklenen destek Şekerbank tarafından verildi. Emeklilere maaş promosyonu kampanyaları kapsamında bankalar arasında büyük bir rekabet yaşanırken süreçte emeklilere yönelik fırsatlar da peş peşe açıklanıyor. Bu açıklamalardan biri de Şekerbank tarafından verildi. 

Şekerbank ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine yönelik olarak başlatmış olduğu kampanyasında maaşını Şekerbank'a taşımaya ve 3 sene boyunca Şekerbank'tan almaya söz veren emeklilere faizsiz kredi vereceğini duyurdu. Verilecek olan destek kredisi yanı sıra aynı zamanda emeklilere maaşlarına göre belirlenecek rakamlara bağlı olarak değişmekle beraber 3 bin liraya kadar emekli maaş promosyonu ödemesi yapılacağı ilan edildi. 

ŞEKERBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU 2022 KAMPANYASI! 

Emeklilere en yüksek maaş promosyonu veren bankalar arasında yer alan Şekerbank emekli promosyonu 2022 kampanyası kapsamında 3 bin liraya kadar varan ödeme yapacağını ilan etti. Banka tarafından yapılan açıklamada;

0-1.499 TL aralığında maaş alan müşterilerimize Bin 200 TL,

Bin 500 TL-2 Bin 499 TL aralığında maaş alan müşterilerimize Bin 950 TL,

2 Bin 500 TL ve üzerinde maaş alan müşterilerimize ise 2 Bin 700 TL nakit promosyon ödemesi yapılacağı ilan edildi. 

şekerbank emekli maaş promosyonu-1

EMEKLİLERE FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELER, KİMLER İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKEBİLECEK?

Şekerbank tarafından yapılan açıklamada "Üstelik maaşını Bankamıza taşıyan yeni müşterilerimize özel, ilk ay %0 faizli Tamamlayan Hesap’tan yararlanabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz" ifadeleri kullanılarak ilk ay ile sınırlı olmak üzere faizsiz tamamlayan hesaptan yararlanma imkânı sunulacağı açıklandı. 

emekli maaş promosyon kampanyası

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler başvurularını kendilerine en yakın Şekerbank şubelerinden yapabilecekleri gibi aynı zamanda Şekerbank internet sitesi ve mobil şube üzerinden de yapabilecekler. Başvuruları kabul edilen emekliler emekli maaşı rakamı üzerinden hesaplanmak üzere 3 bin liraya kadar peşin emekli maaş promosyonu ödemesi alırken aynı zamanda sıfır faizli tamamlayan hesaptan da yararlanabilecek ve acil nakit para ihtiyaçlarını faizsiz olarak karşılayabilecekler. 

EN YÜKSEK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ÖDEMESİ HANGİ BANKADA, 2022 EMEKLİYE EN YÜKSEK PROMOSYONUNU HANGİ BANKA VERİYOR?

Bankaların emekli maaş promosyonu ödemeleri için rakamlar 2022 yılı için peş peşe açıklanırken şu anda en yüksek ödemeyi Şekerbank 3 bin TL ile yapıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@