Stokları Patlatacak Kampanya! 150 TL Üzeri Alışveriş Yapana 1 LT Yudum Ayçiçek Yağı 7 TL, Yanında 10 GB İnternet Hediye

En ucuz ayçiçek yağı arayışında olanlara Vodafone Market uygulaması ile dev fırsat sunuldu. 150 lira ve üzeri alışveriş yapanlara hem indirim hem bedava internet müjdesi geldi.

Finans 17.02.2022 - 12:10 17.02.2022 - 12:15 Gülcan Özer

Dev indirim kampanyası başladı, ayçiçek yağı almak isteyenlere hem fiyat indirimi hem de bedava internet müjdesi geldi. KDV indirimi sonrası beklenen fiyat güncellemeleri başlarken ucuz alışveriş yapmak isteyen kişilere aradıkları fırsatı zincir marketler değil online alışveriş marketleri sundu. Kapıya kadar teslim edilen indirimli alışveriş fırsatları için rekabet artarken yeni hamle Vodafone Market uygulaması tarafından sunuldu. 

Vodafone Süpermarket Yanımda uygulaması ile ister Vodafone müşterisi olsun ister olmasın 150 lira ve üzeri ilk alışverişe özel 30 TL indirim fırsatı sunulurken yine ilk alışverişe özel 10 GB hediye internet ve sonraki tüm alışverişlerde geçerli olmak üzere 2 GB hediye verileceği ilan edildi. Kampanyadan yararlanan kişiler fırsat indirimi ile Yudum Ayçiçek yağını sadece 7 TL ödeyerek satın alma imkânı elde ediyor. 

EN UCUZ AYÇİÇEK YAĞI HANGİ MARKETTE, KDV İNDİRİMİ SONRASI YUDUM AYÇİÇEK YAĞI SATIŞ FİYATI NE KADAR KAÇ TL OLDU?

Gıda fiyatlarında yaşanan artışın önüne geçmek ve raflardaki fiyatları düşürmek için hükümet tarafından KDV indirimi yapılmış, gıdada KDV indirimi ile yüzde 8 olarak uygulanan rakam yüzde 1 seviyesine çekilmişti. Yapılan indirimin ardından marketlerde ki fiyatlar Ticaret Bakanlığı tarafından yakın takip altına alınırken beklenen indirimler fiyatlara yansımaya başlamıştı. 

vodafone yağ kampanyası 2

Vodafone Market uygulaması ile Yudum Ayçiçek yağı 1 LT satış fiyatı 37,10 TL olarak belirlenirken ilk alışverişe özel yapılan 30 TL'lik indirim ile satış fiyatı sadece 7,10 TL olarak gerçekleşecek. Yudum 5 LT teneke ayçiçek yağı satış fiyatı ise 139,90 liradan 109,90 liraya çekilecek. 

vodafone yağ kampanyası 1

Komili ayçiçek yağı 1 LT satış fiyatı ise indirimden yararlanan kişiler için 5,25 TL olarak gerçekleşirken 2 LT ayçiçek yağı ise sadece 34 TL ödeyen kişilerin kapılarına kadar teslim edilecek. 

vodafoen 30 tl indirim

VODAFONE MARKET YANIMDA UYGULAMASI İLE İLK ALIŞVERİŞ İNDİRİMİ KAÇ TL?

Vodafone kampanyalar bölümünden yapılan duyuru ile ilk alışverişe özel olarak 150 TL ve üzeri sepet oluşturulması durumunda 30 TL indirim yapılacağı açıklandı. 

10 gb hediye internet

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI ŞUBAT 2022! MARKET ALIŞVERİŞİ YAPANA 10 GB VE 2 GB HEDİYE İNTERNET FIRSATI

Yapılan açıklama ile bedava internet fırsatı da sunulurken ilk kez alışveriş yapanlara 10 GB, ve Vodafone Market Yanımda uygulaması üzerinden her alışverişe 2 GB hediye internet verileceği açıklandı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@