Şubat Ayı İndirimlerle Başladı! En Ucuz Migros, Carrefour, Şok, Bim, A101 Sole Evin, Yudum, Turna 5 LT Yağ Fiyatları

Zincir marketlere yapılan denetimler artarken ayçiçek yağı satış fiyatı için beklenen indirim açıklaması geldi. A101 ayçiçek yağı fiyatları, Migros 5 LT yağ fiyatı, en ucuz ayçiçek yağı hangi markette

Finans 01.02.2022 - 16:03 01.02.2022 - 16:08 Gülcan Özer

Marketlerde bir süredir devam eden denetimlerin arttırılması ile beraber ayçiçek yağı fiyatları için beklenen indirim haberleri peş peşe gelmeye başladı. Zincir marketlerde farklı kampanyalar devreye girerken pek çok markette Şubat ayına özel fiyat indirimleri açıklanmaya başlandı. Bim'de yağ fiyatları için indirim haberi gelirken Carrefour sıvı yağ fiyatı da düşen ürünler arasında yer aldı. 

Ayçiçek yağı almak isteyen kişiler fiyatları yakından takip etmeye devam ederken indirim haberleri ve kampanyalar ucuz alım fırsatı yarattığı için ev ekonomisi yapan kişilerin yakın radarında bulunuyor. Ucuz fiyatlı ürünlerde vatandaş kota engeline takılmadığı durumlarda stok yapmayı tercih ederken Şubat ayının gelmesi ile zincir marketlerde fiyatları güncelledi. 

EN UCUZ AYÇİÇEK YAĞI HANGİ MARKETTE?

Ayçiçek yağı fiyatları marketler arasında farklılıklar gösterirken en ucuz ayçiçek yağı satışı yapan marketlerde tercih edilen yağın markasına göre değişkenlik gösterebiliyor. Ancak marka tercihi olmayan kişiler için şu anda en uygun ayçiçek yağı satış fiyatı Migros Sanal Market üzerinden satışa sunulan 4 LT Turna ayçiçek yağı satış fiyatı için uygulanan 89.90 TL olarak öne çıkıyor.

migros ayçiçek yağı fiyatları sanal uygulama 1

migros ayçiçek yağı sanal uygulama 1 şubat

MİGROS AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI ŞUBAT 2022! 5 LİTRE YAĞ FİYATLARI KAÇ TL?

Türkiye'nin en büyük market zincirleri arasında yer alan Migros aynı zamanda kendi markasına sahip çok sayıda ürünü barındırıyor. Migros mağazaları üzenden satışa sunulan Migros köşeli pet şişe 5 LT ayçiçek yağı satış fiyatı 109 TL olarak uygulanırken Yudum ayçiçek yağı 2 LT satış fiyatı ise 68,90 TL olarak açıklandı. Migros ayçiçek yağı 1 LT satış fiyatı ise 25.90 TL oldu. 

a101 sıvıyağ fiyatları 1 şubat

a101 ayçiçek yağı fiyatları 1 şubat 2022

A101 AYÇİÇEK YAĞI 5 LT FİYATI! A101 SIVI YAĞ FİYATLARI ORKİDE, VERA, YUDUM AYÇİÇEK YAĞI SATIŞ FİYATI NE KADAR?

Büyük bir hızla büyüyen ve Türkiye'nin en büyük zincir marketleri arasına giren A101 mağazalarında ayçiçek yağı fiyatları da güncellendi. 10 TL ve üzeri alışveriş yapan kişilere Orkide ayçiçek yağı satış fiyatı 46,50 TL yerine 27.90 liraya satılırken Vera ayçiçek yağı 1 LT satış fiyatı ise 23,90 TL oldu. Yudum 1.25 LT ayçiçek yağı satış fiyatı 79.95 TL olurken Vera 5 LT ayçiçek yağı fiyatı ise 108.90 TL oldu. 

şokayçiçek yağı fiyatları 1 şubat-1

ŞOK MARKET SIVI YAĞ FİYATLARI: EVİN AYÇİÇEK YAĞI 1, 2 VE 5 LT YAĞ FİYATI KAÇ TL?

Ucuz alışveriş yapmak isteyen kişilere farklı markalar ile hizmet veren Şok Marketler Zinciri ayçiçek yağı fiyatlarını açıkladı. Evin ayçiçek yağı 1 LT satış fiyatı 23.90 TL olarak açıklanırken Evin ayçiçek yağı 2 LT satış fiyatı ise 45.90 TL oldu. Evin ayçiçek yağı 5 LT fiyatı Şok Market tarafından 109.00 TL olarak ilan edildi. 

bim ayçiçek yağı fiyatı 1 şubat

BİM'DE YAĞ FİYATLARI 2022! SOLE AYÇİÇEK YAĞI 5 LT SATIŞ FİYATI KAÇ TL OLDU?

Ayçiçek yağı için yüzde 8 indirim yaptığını açıklayan BİM Market 5 LT ayçiçek yağı satış fiyatı için 119 TL olana rakamını bu indirimle 109 liraya çekmiş oldu. 5 Litre yağ fiyatları marketlerde bu fiyatlarla satılırken marketlerin sanal mağaza uygulamaları ile ilk alışverişe yapılan fırsat indirimleri ile daha ucuz fiyatlarla alışveriş yapılması imkanı da bulunuyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@