Şubat Ayı İnşaat Bekçisi, İşçi, Demir Bağlama Ustası, Boyacı, Tekniker Mühendis Alım İlanları

Şubat ayı başında İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında emlak sektörüne dair çok fazla kadro bulunuyor.

Emlak İş İlanları 05.02.2020 - 11:21 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Şubat ayı başında İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında emlak sektörüne dair çok fazla kadro bulunuyor. Bu ilanlardan başvuru süreci devam edenleri sizlerle buluşturuyoruz.

Emlak sektörüne dair yayımlanan personel alım ilanlarında 8 farklı kadroya dair duyuruları haberimizde derledik. İŞKUR üzerinden yayımlanan bu personel alım ilanlarında en az okur yazar seviyesinden olmak üzere üniversite mezunu adaylara kadar ilanlar yer alıyor. İşte söz konusu personel alım ilanlarında yer alan kadro ve kontenjanlar şu şekilde;EMLAK SEKTÖRÜ İNŞAAT ALANI İŞ İLANLARITürkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadro ve kontenjanlar şunlar;İnşaat Ustası kadrosu için kontenjan sayısı: 3İnşaat Bekçisi kadrosu için kontenjan sayısı: 1İnşaat Boyacısı/Boyacı kadrosu için kontenjan sayısı: 2İnşaat Demiri Bağlama Ustası kadrosu için kontenjan sayısı: 50İnşaat İşçisi kadrosu için kontenjan sayısı: 108İnşaat Mühendisi kadrosu için kontenjan sayısı: 27İnşaat Teknolojisi Teknikeri kadrosu için kontenjan sayısı: 39İnşaat Teknolojisi Teknisyeni kadrosu için kontenjan sayısı: 15BAŞVURU ŞARTLARIHaberimizin başında belirttiğimiz gibi söz konusu ilanlarda en az okur yazar seviyesinden personel alımları yapılıyor. İşçi kadrolarına yapılacak olan personel alımlarında sağlanması gereken en önemli koşul ise mesleki yeterlilik. Adayların alınacak kadrolar için talep edilen diğer özel koşulları da sağlamaları gerekiyor. Bu koşullar firmalara göre değişiklik göstermekle beraber ilan metinlerinden incelenebilir.BAŞVURU İŞLEMLERİİŞKUR üzerinden yayımlanan inşaat alanı iş ilanları için adaylar öncelikle ilan metinlerine ulaşacaklar. Bunun için İŞKUR İş İlanları arama sayfasını kullanacak olan adaylar, kadro ismine göre arama yapıp ilanlara ulaşabilirler. Başvurular ise firmaların belirlediği şekilde olacak. Bazı firmalar internet üzerinden elektronik başvuru yöntemini tercih ederken bazı firmalar ise bizzat başvuru yapılması gerektiğini belirttiler.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@