Şubesiz, Belgesiz 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi! QNB Finansbank'ta Dakikalar İçinde Başvuru ve Onay!

Nakit sorunlarını aşmak için hangi yolları kullanabileceklerini araştıranlara QNB Finansbank'tan şubesiz ve belgesi ihtiyaç kredisi müjdesi geldi. Halkbank ihtiyaç kredisi nasıl kullanılır?

Şubesiz, Belgesiz 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi! QNB Finansbank'ta Dakikalar İçinde Başvuru ve Onay!

Nakit sorunlarını aşmak isteyen vatandaşlar bu yönde arayışlarını sürdürüyorlar. Yaşanan finansal problemlerine ne şekilde çare bulabileceklerini merak eden vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını tüm detaylarıyla inceliyorlar. En çok tercih edilen kampanyalar ise şuebesiz ve belgesiz ihtiyaç kredisi verilen bankacılık ürünleri oluyor.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi kullanabildikleri gibi şubeye gitmek ve belge vermek gibi zahmetlere katlanmadan da kredi çekebiliyorlar. Bu şekilde ihtiyaç kredisini daha da erişilebilir yapan QNB Finansbank oldukça büyük ilgi görmeye başladı.

DÜŞÜK FAİZ ORANI İKE NAKİT DESTEĞİ

Nakit desteği gereksinimi ile ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünen müşterilerine oldukça düşük maliyetlerle kredi imkanı veren QNB Finansbank bu açıdan farkını ortaya koyuyor. Aylık yüzde 1,39 faizle ihtiyaç kredisi veren QNB Finansbank bu açıdan bankacılık piyasasının enleri arasında yer alıyor. Standart ihtiyaç kredisi kampanyaları ile karşılaştırıldığında en düşük faizli ihtiyaç kredisini QNB Finansbank veriyor.

BELGESİZ, ŞUBESİZ 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,39 faiz uygulanıyor. Bu kapsamda 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 371 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti olarak ise 13.381 TL açıklandı.

qnb finansbank ihtiyaç kredisi 10 bin lira hesaplama

ŞUBESİZ, BELGESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL KULLANILIR?

QNB Finansbank'tan şebesiz ve belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler başvuru işlemlerini nasıl yapabileceklerini öğrenmek istiyorlar. Bu başvuru için farklı yollar denenebilir. Öncelikle QNB Finansbank müşterileri internet sitesinde bulunan “Hemen Başvur” butonunu kullanarak ihtiyaç kredisi başvurularını yapabiliyorlar.

QNB Finansbank'ın diğer bankalarda pek olmayan Alo Kredi uygulaması da ihtiyaç kredisi başvurularında kullanılabiliyor. 7/24 aranabilen bu hattan ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri çok kısa sürede tamamlanabiliyor.

QNB Finansbank belgesiz ve şubesiz kredi başvurusu yapılabilen bir yol olarak da KrediGo uygulamasını açıkladı. Mabil uygulama ile kredi başvurusu yapabilen müşteriler kısa bir süre içerisinde de onaylanan kredilerini hesaplarına aktarabiliyorlar.

Tüm bu yollarla yeterli kalmayan QNB Finansbank TC kimlik numaralarını 5030'a SMS olarak gönderen müşterilerinin de ihtiyaç kredisi başvurularını kabul ediyor.

SONRAKİ HABER