Şubeye Gitmeden 50 Bin TL Hemen Hesapta! HSBC Dijital Kredi İle İhtiyaçlara Finansör Oluyor!

Kredi çekmek isteyenler artık banka şubelerinde uzun kredi başvuru işlemleri yapmak istemiyorlar. HSBC, Dijital Kredi kampanyası kapsamında şubeye gitmeden 50 Bin TL kredi veriyor.

Şubeye Gitmeden 50 Bin TL Hemen Hesapta! HSBC Dijital Kredi İle İhtiyaçlara Finansör Oluyor!

Acil nakit ihtiyaçlarına acil çözümler arayan vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını en ince ayrıntısına kjadar araştırıyorlar. Vatandaşlar ihtiyaç kredisi kullanırken bazı kriterlere oldukça önem veriyorlar. Bu kriterlerin başında da maliyet ve kolay başvuru yer alıyor.

Düşük maliyetli kredi kampanyaları her zaman ilgi görmüştür. Özellikle ihtiyaç kredisi kampanyalarında düşük maliyetin çok büyük bir önemi bulunuyor. Kredi kullanıp nakit sorunlarını çözecek finansal desteği arayan müşteriler için son dönemlerin en dikkat çekici kredi kampanyalarının birisinin altında HSBC imzası bulunuyor.

HSBC DİJİTAL KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

HSBC tarafından müşterilerin nakit sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm üreten kredi kampanyası olan Dijital Kredi çok büyük bir ilgi görüyor. Bu kredi kampanyası kapsamında müşteriler 36 aya kadar vade imkanı ile 50 Bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyorlar. Uygun faiz oranları ile kullandırılan bu ihtiyaç kredisi çok önemli bir finansman desteği oldu.

ŞUBEYE GİTMEYE GEREK YOK

Dijital Kredi kampanyası kapsamında HSBC hem mobil şubeden hem de internet şubesinden başvuru kabul ediyor. Böylelikle müşteriler şubeye gitmeye gerek duymadan hemen kredi başvurusu yapıp talep ettikleri kredi tutarının onaylanması ile vadesiz hesapları üzerinden kredilerini kullanabilmekteler.

ÖN ONAYLI KREDİ LİMİTİ HEMEN KULLANILABİLİYOR

HSBC'nin kredi politikası gereği müşterilere ön onaylı kredi limiti tanımlanabiliyor. Böyle bir işlemi gerçekleştiren müşteriler kendilerine tanımlanan kredi limitlerini Dijital krediye çevirip hemen parayı bankadan çekebiliyorlar. Böylelikle kredi çekmek için uzun uzun beklemek de tarih olmuş oluyor.

İŞSİZ KALINCA KREDİ TAKSİTLERİNİ SİGORTA ŞİRKETİ ÖDÜYOR

HSBC'den ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere Allianz Kredili Hayat Sigortası ürünü de sunuluyor. Bu hayat sigortasının avantajı ise kredi çeken müşteri işsiz kalması durumunda kredi taksitleri sigorta kapsamında ödenmektedir. Böylelikle müşteriler yoksun durumdayken bir de banka kredisi borçları ile uyğraşmak zorunda kalmıyorlar.

HSBC 50 BİN TL DİJİTAL KREDİ HESAPLAMA

HSBC'den Dijital Kredi kampanyası kapsamında 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşterilerin karşılaşacakları maliyet örnek kredi hesaplama ile açıklandı. Buna göre müşteriler aylık yüzde 1,97 faizle ihtiyaç kredisi çekebilecekler.

hsbc dijital kredi hesaplama-1

36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi için müşterilerin ödeyecekleri aylık kredi taksiti tutarı ise 2.078 TL olacak.