Şubeye Gitmek Yok, Beklemek Yok, Para Dakikalar İçinde Hesapta! İş Bankası Başvuranlara 30 Bin TL Anında Kredi Veriyor!

Nakit problemlerini çözmek isteyenler için İş Bankası düzenlenen kampanya ile müşterilerine hemen 50 Bin TL ihtiyaç kredisi veriyor. İş Bankası Anında Kredi nasıl çekilir?

Şubeye Gitmek Yok, Beklemek Yok, Para Dakikalar İçinde Hesapta! İş Bankası Başvuranlara 30 Bin TL Anında Kredi Veriyor!

Türkiye'de vatandaşların yaşadıkları nakit problemlerine dair çözüm arayışlarına ilişkina raştırmalar hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşlar kendilerine en uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi verecek bankayı öğrenmek isterken kredi kullanabilmek için de vakit kaybetmemek istiyorlar.

KOLAY BAŞVURU VE DAKİKALAR İÇİNDE ONAY

Hızlı bir şekilde kredi başvuru sürecinin tamamlanarak kredi başvurularının hemen onaylandığı bankalara ihtiyaç kredisi talepleri oldukça yüksek oluyor. Bu bankalardan birisinin de İş Bankası olduğu bildirildi. İş Bankasına çeşitli kanallar üzerinden kredi başvurusunda bulunan müşteriler dakikalar içerisinde talep ettikleri kredi miktarlarını hesaplarında görebiliyorlar.

ANINDA KREDİ KAMPANYASI

İş Bankası tarafından bir süredir uygulamada olan ihtiyaç kredisi kampanyalarından biris olan Anında Kredi ile müşterilerin nakit sorunlarının çözümü için herhangi bir bekleme yapmalarına gerek kalmıyor. Kolay başvuru ve hemen onay özelliği ile İş Bankası'ndan 50 Bin TL'ye kadar kredi anında kullanılabiliyor.

90 GÜN ÖDEMESİZ DÖNEMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanırken anında kredi kampanyasından yararlanan müşteriler tercih etmeleri durumunda bankaya 90 gün herhangi bir ödeme yapmıyorlar. Müşterilerin çekmiş oldukları ihtiyaç kredilerinin geri ödemeleri 3 aylık aranın ardından başlatılıyor. Bir anda ödeme güçlüğünün içerisine düşmek istemeyen müşteriler genellikle bu 3 ay erteleme özelliğini aktif ederek ihtiyaç kredisi kullanıyorlar.

ANINDA 30 BİN TL KREDİ!

İŞ Bankası'ndan Anında Kredi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,60 oranında faiz uygulanıyor. Bu kampanya kapsamında 36 ay vadeli 30 Bin TL kredi çeken müşteriler bankaya her ay 1.161 TL kredi taksiti ödemektedirler.

anında 30 bin tl kredi hesaplama

ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası'ndan Anında Kredi Kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerin ahngi adımları takip edecekleri de açıklandı. Buna göre bu müşterilerin herhangi bir İş Bankası şubesine giderek vakit kaybetmelerine gerek. Yok. Müşteriler başvurularını İşCep uygulamasından, İş Bankası İnternet Şubesi'nden ve İş Bankası Bankamatiklerinden yapabilecekler.

Belirtilen yöntemleri kullanarak İş Bankası'ndan Anında Kredi başvurusu yapıp ihtiyaç kredisi talep eden müşterilerin bu talepleri hemen değerlendirmeye alınıyor ve hemen onaylama aşamasına geçiliyor. Onaylanan kredi taleplerinde belirtilen kredi miktarıları ise dakikalar içerisinde müşterilerin İş Bankası vadesiz hesaplarına aktarılıyor.

SONRAKİ HABER