Şubeye Uğramadan Mobil Onay Vererek! QNB Finansbank'tan Emeklilere 2.750 TL Ramazan İkramiye

QNB Finansbank emeklilere verdiği Ramazan İkramiyesinin tutarını güncelledi. Bankaya başvuru yapanlara 2.750 TL'ye varan ödeme yapılacağı bildirildi. İşte bankanın yeni dönem emekli kampanyası.

Finans 18.04.2022 - 13:27 18.04.2022 - 13:27 Mustafa Karagöz

Emekli bankacılığının önemli isimleri arasında yer alan QNB Finansbank, bu Ramazan ayında da emekli müşterilerini unutmadı. Bayram ikramiyesi için gün sayan emeklilere bir müjde daha sunan QNB Finansbank, emeklilere ödenecek ikramiye dışında 2.750 TL’ye varan ek ikramiye ödemesi yapacak. Üstelik emeklilerin bu ikramiyeden faydalanmak için şubeye kadar yorulmalarına gerek yok. Mobil onay özelliği sayesinde cepten onay veren emekliler, ikramiyelerinin hesaplarına geçmesini sağlayabilecek.

QNB Finansbank, Ramazan ayında emekli promosyon kampanyasına yenilikler ekledi. Emekli aylığı 1.500 TL’nin altında olanlar, maaşlarını Finansbank’a taşıyarak 1.850 TL ikramiye alabiliyor. Maaşı 1.500 TL ve 2.500 TL arasında olan emekliler ise bu işlem akabinde 2.300 TL’lik ikramiyenin sahibi oluyor. Aylık maaşı 2.500 TL ya da üzerinde olan emeklilere ise tam 2.750 TL ödeniyor.

Sürprizler İkramiye İle Sınırlı Kalmadı

Finansbank, Ramazan ayındaki sürprizlerini sadece ikramiye ile sınırlamadı. 2.750 TL’yi bulan ikramiye ödemesinin yanı sıra maaşını QNB Finansbank’a taşıyanları ek sürprizler de bekliyor. Cepten ve internet bankacılığından yapılacak havale, fatura ödeme ve EFT işlemlerinden herhangi bir masraf tahsil edilmezken bu uygulama, yalnızca QNB Finansbank’tan maaş alanları ve maaşını ilk kez QNB Finansbank’a taşıyanları kapsıyor. 

CardFinans başvurusu yaparak Finansbank’ın kart hizmetlerinden de ücretsiz olarak yararlanabilen emekliler, eczane ve marketlerden yapacakları harcamalarla birlikte 360 TL’ye kadar ek indirim kazanabiliyor. Ayrıca emeklilerin en çok mustarip olduğu konulardan biri olan ATM kullanımında da ayrıcalıklar söz konusu. Aylık 2 işlem için tüm bankaların ATM’leri ücretsiz olarak kullanılabiliyor. 

Şu ana dek saydığımız tüm fırsatlardan ve QNB Finansbank tarafından emekli maaş müşterilerine sunulan diğer ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız mobil onayınızı 0850 222 11 00 numaralı müşteri iletişim merkezini arayarak verebilirsiniz. Ayrıca emekli bankacılığı hakkında aklınıza takılan sorular için de iletişim merkezi ile irtibat kurabilirsiniz. Dilerseniz e-devlet sistemi üzerinden maaş taşıma talebinizi ileterek de aynı fırsatlardan faydalanmanız mümkün. Emekli maaşı taşıma işlemlerinizi QNB Finansbank şubelerinden gerçekleştirmek içinse en yakın şubeye giderek ücretsiz destek alabilirsiniz. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@