Süper Lüks Evini Tadilata Sokan Seda Sayan Otele Taşındı!

Son olarak oğlu Oğulcan Engin için yapmış olduğu süper lüks emlak yatırımı ile adından söz ettiren Seda Sayan'ın otele taşındığı ortaya çıktı. Ünlü yıldız süper lüks evini tadilata soktu.

Süper Lüks Evini Tadilata Sokan Seda Sayan Otele Taşındı!

Sahnelerden, albüm ve reklam çalışmalarından elde ettiği geliri emlak yatırımı ile değerlendiren ünlüler arasında yer alan Seda Sayan'ın otele taşındığı ortaya çıktı. Sahibi olduğu süper lüks evini baştan aşağı yenileme kararı alan ve tadilata sokan Sabahların Sultanı Seda Sayan tadilat bitene kadar otelde kalmaya başladı.

Bir yandan yeni emlak yatırımları yapan bir yandan da sahne çalışmalarına devam eden Seda Sayan dün akşam Hilton İstanbul Maslak’ta otelin restoran bölümü olan Zaxi'de destek verdiği şarkıcı Çağlar Ökten için özel bir program organize etti. 4 aydır bu otelde kaldığı belirtilen Seda Sayan'ın yemeklerini de artık evi gibi kullandığı otelin restoranında yediği belirtiliyor.

SEDA SAYAN EV'SİZ KALDI, OTELE YERLEŞTİ!

Kadırgalı olarak anılan ve televizyon programlarının sabah kuşaklarının vazgeçilmez ismi olan Seda Sayan evsiz kaldı! Evini büyük bir tadilata sokan ve baştan aşağıya yenileyen Seda Sayan evinin tadilatı bitene kadar Hilton İstanbul Maslak’a taşındı.

seda sayanın evi

SEDA SAYAN HANGİ SEMTTE OTURUYOR, KAÇ EVİ VAR?

Türkiye'nin emlak zengini ünlüleri arasında yer alan Seda Sayan kazancının büyük bir bölümünü konut ve gayrimenkul yatırımı ile değerlendiriyor. Başta İstanbul ve Bodrum olmak üzere pek çok bölgede lüks konut ve villa projelerine yatırım yapan Seda Sayan'ın ayrıca Miami'de de süper lüks bir evi bulunuyor.

seda sayanın rezidans dairesi

Son olarak İstanbul'da süper lüks bir rezidans projesinden 9 milyon lira ödeyerek ev aldığı haberi ile gündemi sallayan Seda Sayan oğlu Oğulcan Engin için Nişantaşı'nda inşa edilen süper lüks konut projesi için de 30 milyon lira para ödeyerek 4+1 süper lüks villa satın almıştı.

SONRAKİ HABER