Sur Yapı İstanbul Bahçekent Projesi İçin Start Verdi

Ürettiği her proje ile hizmet çıtasını bir üst kademeye taşımayı başaran Sur Yapı yepyeni bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

İSTANBUL KONUT PROJELERİ 04.07.2017 - 13:00 15.07.2021 - 00:22 SERHATMEDYA

Ürettiği her proje ile hizmet çıtasını bir üst kademeye taşımayı başaran Sur Yapı yepyeni bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

Sur Yapı İstanbul Bahçekent projesi Emlak Konut ortaklığı ile hayata geçirilecek projeler arasında yer alıyor. Semt Bahçekent İstanbul adı ile tanıtımları yapılan yeni projede farklı daire tipleri satışa çıkarılıyor. Projede her biri farklı özelliklere sahip olan toplam 26 farklı daire tipi satışa sunuluyor.Sur Yapı Bahçekent 1. Etap Satışları Başlıyor 


İlk etap için tüm hazırları tamamlayan Sur Yapı birinci etap içerisinde 669 adet dairenin satışını gerçekleştirecek. Dairelerin yanı sıra aynı zamanda 26 ticari ünitenin de satışını üstlenecek. Projede en küçük daire 1+1 olarak planlanırken en geniş daire ise 4+1 olarak tasarlanıyor. Yine aynı şekilde en küçük daire metrekaresi olarak 67 metrekare sınırı uygulanırken en geniş daire ise 222 metrekare olarak tasarlanıyor. Projede yer alan her bir daire oldukça lüks özellikler ile donatılırken aynı zamanda çevre düzenlemesi ile de dikkat çekiyor.Sur Yapı Bahçekent Fiyatları Ne Kadar?


Semt Bahçekent fiyat listesi içerisinde yer alan en düşük fiyatlı dairenin fiyatı 1+1 daire için talep edilen 214 bin lira oluyor. Fiyatlar seçilen daire tipine ve daire özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterirken 2+1 daireler için ise 346 bin liralık başlangıç fiyatı ile satışa sunuluyor. Sur Yapı Semt Bahçekent fiyat listesi içerisinde 3+1 daireler 453 bin liralık satış fiyatına sahip olurken projede yer alan en pahalı daireler ise 4+1 daireler için talep edilen 646 bin liralık daireler oluyor. Konut kredisi kullanarak daire satın almak isteyen kişilere sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek daire sahibi olma fırsatı sunulurken yüzde 15 ara ödeme tutarı olarak belirleniyor. Yarısını peşin ödeyen kişiler için ise kalan tutarı 24 ay vadeli olarak faizsiz ödeme fırsatı da tanınıyor.Semt Bahçekent Ne Zaman Teslim Edilecek?


Projede sunulan ekonomik fiyatlardan yararlanarak ev sahibi olan kişilere konut teslimatları 2019 yılının Haziran ayı içerisinde yapılacak. İlk etapta teslimat çalışmalarının tamamlanmasının ardından ikinci etaba  geçiş yapılacak ve yeni etabın satışlarına başlanacak.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@