Sur Yapı Peşinatsız 60 Ay Taksitle Satışlarına Devam Ediyor

Sur Yapı satışına devam ettiği için konut projeleri için "altın gibi kampanya" sloganı ile cazip fırsatlar sunuyor. 5'i bir yerde adı verilen kampanya yoğun ilgi görüyor.

ANTALYA KONUT PROJELERİ 20.08.2018 - 20:29 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Sur Yapı satışına devam ettiği için konut projeleri için "altın gibi kampanya" sloganı ile cazip fırsatlar sunuyor. 5'i bir yerde adı verilen kampanya yoğun ilgi görüyor.

Sur Yapı bünyesinde üretilen konutlar için düzenlenen kampanyada bankasız, ara ödemesiz, peşinatsız, vade farksız 60 ay sabit taksit fırsatı ile satış yapılıyor. Peşinatsız Faizsiz Taksitle Ev Sahibi OlabilirsinizSon dönemde büyük bir hızla artan ve yüzde 3 seviyesini de aşan konut kredisi faiz oranları nedeni ile ev sahibi olmakta zorlanan kişilere yönelik olarak Sur Yapı kaçırılmaması gereken bir kampanya fırsatı sunuyor. Sur Yapı bünyesinde satışa sunulan konutlar için 60 ay vadeli faizsiz taksitle satış yapılırken aynı zamanda peşinatsız ve ara ödemesiz konut satışı yapılarak sunulan avantaj bir üst seviyeye çekiliyor. "Uygarlığın mimari" sloganı ile konut projesi üretmeye devam eden Sur Yapı bünyesinde üretilen tüm konutlar için sunulan satış fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Kampanyaya dahil edilen Sur Yapı projeleri şu şekilde sıralanıyor;Sur Yapı Antalya Projesi Sur Yapı Excellence Projesi Sur Yapı Tempo City Projesi Sur Yapı Şehir Konakları Projesi Sur Yapı Semt Bahçekent Projesi Sur Yapı Yeşil Mavi Projesi Sur Yapı Bahçekapı Projesi Sur Yapı Lavender ProjesiSur Yapı Gölbahçe Evleri Projesi Sur Yapı İlkbahar 2. Etap Projesi Sur Yapı Topkapı Evleri Projesi Sur Yapı Muhit Projesi Sur Yapı Yeni Projeleri Neler?Sur Yapı tarafından yapılması planlanan yeni projeler ise şu şekilde sıralanıyor;Sur Yapı İzmir Konut ProjesiSur Yapı Sancaktepe - 1 Konut Projesi Sur Yapı Ümraniye Projesi Sur Yapı Bahçekent - 2 Projesi Sur Yapı Sancaktepe - 2 Projesi Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@