Sürücüler Dikkat! LPG, Motorin Benzin Fişinizin 50 TL'si Ziraat'ten

Ziraat Bankası, Ziraat Banka Kartı kullanan müşterileri için akaryakıt kampanyası başlattı. Banka müşterilerinin benzin, motorin ve LPG alımlarında 50 TL ödeyecek. İşte Aralık akaryakıt kampanyası.

Finans 04.12.2021 - 11:13 04.12.2021 - 11:13 Mustafa Karagöz

Benzin, motorin ve LPG fiyatlarına gelen zamlar ve fiyatların çok değişken olması sürücülerin akaryakıt konusunda zorluk yaşamasına neden oluyor. Bu durumda kalan müşteriler için ise bankalar bu alanda ek kampanyalar sunmaya başladılar. Ziraat Bankası'da geçmiş dönemde sağladığı bir kampanyayı aralık ayına göre güncelledi. Bankanın yeni kampanyasıyla sürücülere 50 TL'lik akaryakıt verilecek. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN SÜRÜCÜLERE 50 TL'LİK AKARYAKIT

Ziraat Bankası , Bankkart sitesinden ilan ettiği kampanya kapsamında aralık ayının tamamı ve ocak ayının yarısına kadar olan süre için geçerli kampanyasında akaryakıt harcamalarına 50 TL ödeyecek. Kampanyanın kullanımı hakkında bilgi veren Ziraat Bankası, banka müşterilerinin anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarına 50 TL tanımlanacağını duyurdu.

Müşteriler kampanyadan yararlanma hakkı elde ettiklerin Ziraat Bankası, 50 TL'yi "50 TL Bankkart Lira" şeklinde müşterilerin kartlarına yükleyecek. Müşterilerin kampanya ile 50 TL kazanmak istemeleri durumunda ise yapmaları gereken tek işlem, Ziraat Bankası'nın anlaşmalı olduğu istasyonlardan farklı günlerde 4 defa 150 TL üzeri akaryakıt alımı yapmak. 

ziraat 50 tl akaryakıt kampanyası

BAŞVURU KOŞULLARINI DA AÇIKLADI

Ziraat Bankası söz konusu kampanyanın müşteri bazlı kullanılabileceğini söyledi. Bir müşteri kampanyaya bir defa katılabilecek ve bir defa 50 TL alabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler ise önemli bir hususa dikkat edecekler. Banka açıklamasında alışverişlerin farklı günlerce yapılması gerektiğini bildirdi. Bu şart kapsamında aynı gün içinde yapılacak alışverişler kampanya için geçerli olmayacak. 

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilicekler. Kampanya Aralık ayının tamamında ve Ocak ayının ilk 15 gününde geçerli olacak. Hatlara tanımlanan 50 TL ise 29 tarihinde hesaplara yatacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@