Survivor Birincisi Yusuf Karakaya Kazandığı Para İle Ailesine Ev Alacak!

Survivor Türkiye Yunanistan 2019 yarışmasının birincisi Yusuf Karakaya kazandığı para ödülü ile ailesine ev alacağını açıkladı. Detaylar haberimizde!

EMLAK MAGAZİN 09.07.2019 - 12:59 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Survivor Türkiye Yunanistan 2019 yarışmasının birincisi Yusuf Karakaya kazandığı para ödülü ile ailesine ev alacağını açıkladı. Detaylar haberimizde!

6 ay süren zorlu yarışmayı kazanarak finalde birincilik ipini göğüsleyen Yusuf Karakaya 500 bin liralık büyük para ödülünü ne yapacağını açıkladı. Survivor Birincisi Yusuf Karakaya Büyük Para Ödülü 500 Bin Lirayı Ne Yapacak?500 bin liralık para ödülünü kazanan Yusuf Karakaya Hürriyet Gazetesi'ne yarışmadan sonra özel röportaj verdi. Röportajında Survivor yarışması boyunca yaşadığı zorluklara değinen Yusuf en çok merak edilen soruların başında yer alan para ödülünü nasıl kullanacağı konusuna da açıklık getirdi. Para ödülünü ne yapacağı sorusuna yanıt veren Survivor Şampiyonu Yusuf "Birkaç yetenekli kardeşime kol kanat gereceğim. Belki içlerinden biri başarılar kazanır, başkalarına kol kanat gerer. Dünya böyle böyle değişecek. Ayrıca aileme rahat edecekleri bir ev almak istiyorum" dedi. Survivor Yusuf "Şehit Kardeşiyim" Yusuf Karakaya toplam 11 kardeş olduklarını söyleyerek "Elazığ’da, bir köyde doğdum. Babamın iki evliliği oldu. Toplam 11 kardeşiz. Altı erkek, beş kız. Bir abimi terörle çatışmada kaybettim. Şehit kardeşiyim. Bunu yarışma boyunca hiç anlatmadım. Çünkü oylamayı etkilemesini istemedim" dedi. Yusuf kazandığı para ile kendisine verilen destek gibi başka kişileri desteklemek istediğini söyleyerek "14 yaşımdayken bana bir el uzatıldı. Eğer o el uzatılmasaydı bugün belki başka bir yerde olurdum. Ben de birkaç yetenekli kardeşime kol kanat gereceğim.Belki içlerinden biri başarılar kazanır, başkalarına kol kanat gerer. Dünya böyle böyle değişecek. Ayrıca aileme rahat edecekleri bir ev almak istiyorum. Kendimle ilgili en büyük hayalimse dünyanın en büyük arenası UFC’de dövüşmek" dedi.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@