Survivor Sabriye "Hayalim Anneme Ev ve Arsa Almak"

Adını özel bir televizyon kanalında yayımlanan Survivor yarışması ile duyuran Sabriye kazandığı şampiyonluğun ardından adını yine gündeme taşımayı başardı.

EMLAK MAGAZİN 25.11.2018 - 22:30 15.07.2021 - 00:18 Emlak 365

Adını özel bir televizyon kanalında yayımlanan Survivor yarışması ile duyuran Sabriye kazandığı şampiyonluğun ardından adını yine gündeme taşımayı başardı.

Survivor yarışmasında Adem ile kurduğu arkadaşlık ve dobra tavırları ile kendisini milyonlara sevdirmeyi başaran Sabriye Şengül yine bir şampiyonluk ile gündeme geldi. Canlı Yayında Göz Yaşlarına BoğulduSurvivor Sabriye özel bir televizyonun magazin programına katıldı ve programda zorlu hayat mücadelesini anlatırken göz yaşlarına boğuldu. Sabriye dövüş sporuna başlamasını anlatarak “Trabzon küçük yer. Dövüş yaptığımı bilmiyordu ailem. Babam benim şampiyonluk haberimi gazeteden gördü. Arkadaşı ‘bu senin kız’ değil mi, demiş" diyerek ailesinin bu mesleği seçtiğini nasıl öğrendiğini anlattı. Annesi ile babasının boşandığını söyleyen Sabriye “Annem çok saf, çok iyi niyetli. O da bilmiyordu tabii dövüştüğümü... Ev temizliğine giden bir kadındı benim annem. Annemin okuması yazması yok. İstanbul’a maça getirdim onu. Masada oturdu. Maçı almışım ağlıyorum. Annem geldi yanıma soyunma odasına ‘ağlama kızım başka zaman olur’ dedi. ‘anne maçı aldım’ dedim. Boks ne bilmiyor ki…” açıklamasında bulundu. Anneme Ev Almak İstiyorum! Sabriye Şengül annesine ev almak istediğini söyleyerek “Anneme bir ev almak istiyorum, bir arsa almak istiyorum. İnşallah olacak.” diyerek annesine ev almak istediğini söyledi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@