Survivor'ın İlk Bölümü Beklenirken Acun Ilıcalı'dan Üzen Haber Geldi!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı yeni programının ilk bölümü için hazırlanırken üzücü bir haber aldı. Acun Ilıcalı'nın iki kızının içerisinde bulunduğu araç kaza yaptı.

Survivor'ın İlk Bölümü Beklenirken Acun Ilıcalı'dan Üzen Haber Geldi!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor programının ilik bölümü için Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan Acun Ilıcalı'dan herkesi endişelendiren bir haber alındı. Ünlü televizyoncunun kızlarının içinde bulunduğu cip kaza yaptı.

TATİL DÖNÜŞÜ TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ

Acun Ilıcalı'nın iki kızı Yasemin Ilıcalı ve Leyla Ilıcalı kar tatili yapmak için Bolu'da bulunan Kartalkaya Kayak Merkezi'ne gitti. Tatilleri biten Ilıcalılar, lüks ciplerine binerek evlerinin yolunu tuttu.

acun ılıcalı kaza

Herkesi endişelendiren kaza, öğle saatlerinde Kartalkaya Kayak Merkezi yolunda meydana geldi. Ediilien bilgiye göre, Acun Ilıcalı'nın kızları Leyla ve Yasemin Ilıcalı'nın içinde bulunduğu lüks cip, kar nedeniyle kontrolden çıkarak yol kenarındaki ormanlık alana savruldu.

Ağaçlara çarparak ancak durabilen lüks cipte yalnızca maddi hasar meydana gelirken, Ilıcalı'nın iki kızı da kazayı yara almadan atlattı. Aracın sürücüsü ve Acun Ilıcalı'nın kızları farklı bir araç ile olay yerinden ayrılırken, kaza ile ilgili inceleme başlatıldı.

SONRAKİ HABER