SUV Model Araç Arayanlara Ekonomik Çözüm Fiat Egea Cross! Mart 2022 Fiyat Listesi Yenilendi!

SUV model araçlara olan ilgi her geçen gün artarken Fiat Egea Cross için talepler yoğunlaşmaya başladı. 2022 model Fiat Egea Cross fiyatları ne kadar oldu? Fiyat Egea Cross kaç TL?

Finans 13.03.2022 - 18:00 13.03.2022 - 18:00 Engin Uzunoğlu

Son yıllarda otomobil piyasasında SUV model araçlar çok daha ön plana çıkmaya başladı. Geniş iç hacmi, konforlu sürüş imkanı, ileri düzey performans gibi özelliklerle beğeni kazanan SUV model araçlar için talepler artmaya devam ediyor. SUV model otomobil satın almak isteyenlere ise Fiat tarafından ekonomik bir çözüm sunuluyor. Fiat Egea Cross ile piyasayı domine etmeye çalışan dev firma bu araç ile fiyat avantajı ile piyasada söz sahibi olmaya çalışıyor.

SUV MODELLER SEDAN MODELLERİN ÖNÜNE GEÇTİ

SUV model otomobiller Sedan model otomobillere göre kullanıcılar tarafından daha çok tercih ediliyor. Zorlu hava ve yol koşullarına daha dayanıklı olan bu otomobiller güçlü performansları ön plana çıkıyorlar. Bunun yanında SUV model araçların bir farkı da geniş bagaj hacimleri oluyor. Bu da otomobil sahiplerine dair ayrı bir avantaj oluyor. Yüksek oluşları da SUV araçlarn tercih edilme sebeplerinden birisi oluyor. 

FİAT TÜRKİYE PİYASASI HAKİMİYETİNİ KORUYOR

Fiat, Türkiye’de otomobil piyasasında uzun yıllardır yer alan dev firmalardan birisi olarak dikkat çekiyor. Bu firma Türkiye otomobil piyasasına hakim olmasıyla biliniyor. Türkiye’de otomobil kullanıcılarının tercih ettikleri ilk markalardan olan Fiat, hem yerli üretim yapması hem de Türkiye piyasasına özgü fiyat politikası ile fark yaratabiliyor. Bu fark da otomobil satış rakamlarını direkt olarak etkiliyor. 

FİAT EGEA CROSS FİYAT LİSTESİ MART 2022

FİAT’ın SUV model otomobili olan Fiat Egea Cross ise son aylarda oldukça popüler bir hale geldi. Bu otomobili satın alarak SUV taleplerini karşılayanlar oldukça makul fiyatlarla karşılaşıyorlar. Farklı bir firmanın SUV model otomobillerini satın almak istediklerinde neredeyse 2 kat daha fazla ödeme yapmak durumunda kalacak olan müşterilere Fiat tarafından ekonomik bir çözüm sunuluyor. İşte Fiat Egea Cross için donanım farklarıyla fiyat listesi:

-Fiat Egea Cross Street 1.4 Fire 95 HP: 307.900 TL
-Fiat Egea Cross Street 1.3 Multijet 95 HP: 392.900 TL 
-Fiat Egea Cross Urban 1.4 Fire 95 HP: 324.900 TL
-Fiat Egea Cross Urban 1.3 Multijet 95 HP: 432.900 TL
-Fiat Egea Cross Lounge 1.4 Fire 95 HP: 371.900 TL
-Fiat Egea Cross Lounge 1.0 Firefly 100 HP: 433.900 TL

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@