Sylvester Stallone'nin Hawaii'de İnşa Ettirdiği Ödüllü Ev 9 Milyon Dolara Satışa Çıkarıldı

Dünyaca ünlü oyuncu Sylvester Stallone ve ailesi için inşa edilen Hawaii'deki lüks evin satışa çıkarıldığı açıklandı. Evin satış değeri için ise 9 milyon dolarlık bir bedel belirlendi.

Sylvester Stallone'nin Hawaii'de İnşa Ettirdiği Ödüllü Ev 9 Milyon Dolara Satışa Çıkarıldı

Hawaii'de satışa çıkarılan bir ev ABD'de emlak piyasasında gündem oldu. Bu evi muadillerinden ayıran en önemli özellik ise bu lüks evin ünlü aktör Sylvester Stallone'nin ailesi tarafından inşa edilmiş olması oldu. Bu açıdan satışa çıkarılan lüks malikane büyük bir heyecan yarattı. Yaşanan bu gelişme ile alakalı olarak ABD medyasında çok sayıda haber yayınlandı.

SYLVESTER STALLONE'NİN AİLE İÇİN İNŞA ETTİRDİĞİ LÜKS EV SATIŞA ÇIKARILDI

1988 yılında yapılan lüks malikane Sylvester Stallone'nin ailesi için hayal ettiği ev olarak inşa edildi. Bundan dolayı da her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve sonucunda da ortaya muhteşem bir malikane çıkmıştı.

Hawaii'de okyanus kıyısında yapılan ev doğa ile iç içe konumlandırılmış. Honolulu ünlü Mimar Jim Schmit tarafından tasarımı yapılan ev uzun yıllar büyük bir takdir görmüş ve mimarına da çok sayıda ödül kazandırmıştı.

sylvester stallone satılık ev

OKYANUS VE DENİZ FENERİ MANZARASI HAYRAN BIRAKIYOR

Bir dönem Sylvester Stallone'nin ailesinin de yaşadığı lüks malikanede dört adet yatak odası bulunuyor. Bu odaların tamamı da okyanus ve deniz feneri manzarasına sahip olduğu bildirildi. Oldukça sakin ve huzurlu bir ortama sahip olan atmosfer yaşayanların hayatına hayat katacak cisnten.

Evin iç yapısında ise çift fırınlı şef mutfağı, ofis olarak kullanılacak ayrı bir alan, okyanus kıyısındaki verandaya bakan oturma odası ise üst düzey konfor sağlıyor.

ŞU ANDAKİ SAHİPLERİ EVİ 1996 YILINDA SATIN ALMIŞTILAR

Evin şu andaki sahipleri Kaliforniya'da şarap ticareti ile uğraşan Schyer Ailesi bu evi Sylvester Stallone'den evi 1996 yılında satın almıştı. Stallone'nin bir zamanlar hayallerini süsleyen evin bulunduğu bölgeden Carlos Santana'da 20 milyon dolara ev satın aldığı bildirildi.

9 MİLYON DOLAR DEĞER BİÇİLDİ

Öte yandan Hawaii'deki lüks malikanenin şu andaki satış fiyatı 9 milyon dolar olarak açıklandı. 9 milyon doların şu andaki Türk lirası karşılığı 77 milyon dolar oluyor. Şu ana kadar bu ev için herhangi bir alıcı çıkmadı. Ancak Schyer Ailesi tarafından yetkilendirilen gayrimenkul danışmanlarının bu evi satabilmek için ekstra girişimlere başladıkları bildirildi.

SONRAKİ HABER